Özlem Sona Erdi Yarın Mazda 626 Aracıma Kavuşuyorum :)

mtnkl

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Yıllaaar yıllar önceydi mazda aşkı kalbimi saralı heryerde onu aradım galerilerde, pazarda, ikinci el ilanlarda.Mecnunun nereye baksa Leylasini gördüğü gibi bende bir araç geçse Mazda mi diye bakardim.Kimi zaman bütçem elvermedi bulduklarima kimi zamanda çok hor kullanmışlar eziyet etmişler içim elvermedi almaya. Yaşadığım şehir Denizli de bulamayınca komşu illere gittim Mecnun misali düştüm yollara beğenmedim diyemedim hiçbirine içime sinmedi dedim sadece Mazda yı beğenmemek ne haddime sonunda çilem bitti ve o özlem yarın sona erecek insallah. Denizli'de buldum yine nasibimi ben onu çok aradım ümidini kesmisken baktiki saklandigi yerde bulamayacam onu umidimi yitirdiğimide anlamış olacakki o çıktı geldi ayağıma. Hikayem dahada uzar gider aslında da bu kadar yeter dun kaporayida verdim inşallah hayirlisiyla yarın satisinida alıp güzel günlerde kullanmak nasip olur

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Abi çok sevindim senin adına, hayırlı uğurlu olsun, yarın kavuş hele de diğer detaylara devam ederiz

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Mazda aşkının derecesi, üye olmadığın Mazda forumunun toplantısına katılmakla belli olmuştu zaten... :)

Sevindirici bir haber de bu oldu gerçekten Metin... Allah gönlüne göre versin, kazasız günlerde kullanmak nasip olsun. :D

mtnkl

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Alllaaaahh razi olsun amiinnnn iyi dikekleriniz icin aracım 93 model 626 balon kasa

Üst Alt