Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Özel ve Bir o Kadar da Zor Bir Soru...

Konu, 'Sağlık Yaşam' kısmında incirinaltı tarafından paylaşıldı.

1. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Arkadaşlar ev işlerinde eşinize yardım ediyor musunuz,ediyorsanız hangi işlerde,etmiyorsanız bu problem oluyor mu,ettiğiniz halde memnuniyetsizlik oluyor mu? :)

2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Tuzak sorular bunlar hocam aman dikkat... :D

Şaka bir yana, yardım talebi gelirse iç işleri bakanlığından seve seve yapıyorum... Yemek yapamıyorum ama salata yaparım. Perde asılacaksa yardım ederim o kadar.

Daha çok; evi dağıtmayarak, gereksiz kirletmeyerek yardımcı oluyorum.

O0

3. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    İşin aslı yardım etmiyorum denecek kadar çok az yardım ediyorum ve doğal olarak bu durumdan şikayetçi, perde işini hallediyorum bazen de çocukla ilgileniyorum.

4. mcmelankolia

mcmelankolia Aktif

Araç Markası:
    1997/626
    Araç Renk ve Tip:
    Sedan
  5. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Ben bütün riskleri göze alarak cevap veriyorum :) Yemekte yapıyorum, evide süpürüyorum, yerleride siliyorum..Eşimin demesine gerek kalmıyor çünkü kendim pimpirikli olduğum için dağınıklığa ve kire gelemiyorum :D Anneden gelme bir huy..genetik :2funny:

6. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Bu kadar da açık sözlü olunmaz ki

7. mesut taşdemir

mesut taşdemir Katılımcı

Bekarım ama yemek yapma hastalığım var o yüzden her gün mutfaktayım :) ama bulaşık makinesini icad edenin alnını öperim o ayrı.

8. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Kerim ne riski,sen huzuru bulmussun.bu soruyu sorarken kaçamak cevaplar bekliyordum,sen net ifade etmissin teşekkür. Ama ne yazık ki senin tarzındaki arkadaşlar biz tembel erkeklerin aile saadetini olumsuz etkiliyor :)

9. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Bülent şikayet durumlarını nasıl gecistiriyorsun,5 senedir zamanla alışır duruma diyorum en ufak azalma yok sikayetlerde,bilakis çocuktan sonra daha da arttı...

10. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Kerimdeki açıksözlülüğü veli abiden,bülentten ve diğer arkadaşlardan da bekluyoruz.
    Ben zaten soruyu sorarken aynı zamanda kendi halini de anlatmış oldum...

11. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Zaten bu şikayetlerin hadsafhaya ulaştığı nokta çocuktan sonra oldu Mümkün mertebe kulak tıkayacaksın, biraz daha suyuna gitmek lâzım, ona da hak vermek lâzım, elinden bir şey geliyorsa ve üzerine vazife olan bir şeyi de yapmaktan çekinmemek lâzım o kadar.

12. ersinnsahin

ersinnsahin Sessiz

Bu işler aşkla olur arkadaşlar. Önce kendimize eşimle neden evlendim diye sormak lazım. Sevdiğim için mi yoksa hizmet için mi? Aşkla evlendiyseniz eşinizle daha çok zaman geçirmek istersiniz. Ama yok arkamı toplasın hizmet etsin derseniz orası ayrı.

Eşimde bende çalışıyoruz. Haliyle her işi eşime yıkamam. Bu vicdansızlık olur. Gel görki ütüye hayatta elime sürmem. İşim gereği devamlı o iğrenç takım elbiselerden giymek durumundayım. Samimi olarak söylüyorum ütüyü becersem yapardım. Eşime seve seve yardımcı oluyorum. Dinlenmek onun da haklı. Elimden odadaki askılığa çamaşır asmak ve elektrikli süpürgeyi kullanmak dışında birşey gelmese de hertürlü olumsuz yoruma kendimi hazırlar bu iki işe öyle girişirim :)

Henüz çocuk yok, olunca nasıl olacak göreceğiz :)

13. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Ersin çocuk dünyanın en güzel şeyi...
    Bülent senin benden farkın yok belli,üzerimize vazife olanlar neler onları bilmiyorum ki,o yüzden hiçbirşey yapmak istemiyorum...

14. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Öyle galiba, mesela çöpleri sabah ben atarım diyorum işime geliyor, evden çıkıyorum, aracın yerine geliyorum, aracı çalıştırıp ısınırken ben biraz ileriye yürüyüp çöpü atıyorum, gelip arabama biniyorum, bip biiip

15. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Yukun buyugu bende essek gibi calisiyorum bide bulasik camasir bu isler beni asar :-D

16. karardvn

karardvn Aktif

Siz böyle derseniz ben oleyim siz gene ise gidiyoruz diye yırtarsiniz benim öyle şansım yok el mahkum yardım ediyorum önce temizlik yapıyorum sonra çocuğa bakıyorum şaka bir tarafa hayat müşterek çocuk olduğu zaman hanımin işi biraz daha zorlaşıyor onun için seve seve yardım ediyorum

17. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bizde görev bölümü doğal olarak şekillendi 22 yıl önce... İç işleri bakanı ve dış işleri bakanı olarak kabine kuruldu ve sorunsuz devam ediyor...

Dediğim gibi ekstra talep olursa da yapıyorum...

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

18. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
  19. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip: