Özel İnsanlara Özel Versiyon

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1
Mercedes-Benz otomobil konusunda fazla rağbet görmeyen Güney Afrika için özel bir C63 AMG Coupe versiyonunu gözler önüne serdi. Şuanki bilgilere göre versiyonun yeni bir model mi yoksa sadece bir revizyon mu olduğu henüz belli değil. Bunu zaman gösterecek ancak, buna karşılık her halikarda Güney Afrika yolcusu olacak olan özel versiyon araç Güney Afrika’da duyurulmuş değil.

Viper Yeşili olarak adlandırılan özel bir renge sahip olan araç bunun yanında özel mat siyah 10 kollu alaşım jantlarla bezenmiş. Fakat kötü bir haber var ki bu değişiklikler sadece 10 araca özgü olacak. C-Class modellerinin son atmosferik motoruna sahip olan aracın kaputunun altında 6.2 litrelik V8 canavar bulunacak. Bu motordan turbonun olmayışının da etkisiyle 506 beygir ve 610 Nm tork üretecek olan model 7 ileri ‘AMG Speedshift MCT’ şazımanıyla gücünü yere aktaracak. Bununla birlikte araç 0’dan 100 km’ye olan akselerayonunu 4.2 saniyede tamamlıyor.

Sonuç olarak belirtildiği üzre Güney Afrika yolcusu olacak olan aracın 10 adet olacağından başka hiçbir bilgi yeralmazken en çok merak edilen konu ise modelin fiyat etiketindeki rakamlar.
 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#2
Her şeyiyle özel olmuş fıstık yeşilli mersolar... :)


Tepetaklak !!
 
Üst Alt