Otomobil Bakım ve Temizlik Ürünleri Tavsiyeleri Ortak Konu

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Anlat hele nasil yaptin?
Hocam güzelce yıkadım bunun şampuanıyla. Sonra temiz nemli bir bez ile yapacağım bölgeyi tekrar silip hemen wax ovaladım. Bunun için meg in wax süngeri ni kullandım. Sonra kuru microfiber bez ile sildim. Bildigin şekilde uyguladım yani. Bölgesel çalıştım kaputu 2 aşamada sonra tek tek çamurluk lar bagaj falan

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Hocam güzelce yıkadım bunun şampuanıyla. Sonra temiz nemli bir bez ile yapacağım bölgeyi tekrar silip hemen wax ovaladım. Bunun için meg in wax süngeri ni kullandım. Sonra kuru microfiber bez ile sildim. Bildigin şekilde uyguladım yani. Bölgesel çalıştım kaputu 2 aşamada sonra tek tek çamurluk lar bagaj falan
Gule gule kullan.
Wax sungeri soft99 icinden cikmadimi
Aldigin wax hangi modeli?

Disi yaptigina gore ic kismada baslarsin.

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Gule gule kullan.
Wax sungeri soft99 icinden cikmadimi
Aldigin wax hangi modeli?

Disi yaptigina gore ic kismada baslarsin.
Teşekkür ederim kardesm. İçinden çıktı sünger ama onu farlar için ayırdım. Meguiars ın far cilası vardı elimde onu uygulamak için kullanıcam. Biraz daha yumusak cunki sunger malzemeyi çok emiyor gibi geldi bana. Meg in süngeri hiç emmiyor olduğu gibi yüzeyde kalıyor bütün wax. İçeri de nereye uygulamam gerekiyor tam anlamadım. Daha önce içeri yapmadım hic. Wax da fusso coat buarada. Fotosunu koymustum. Ama bana asıl süpriz yapan jant spreyi oldu aslında. Ucuz olduğu için beklentim dusuktu sonucuna şaşırdım. Kalıcılığı na bakcam artık

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Teşekkür ederim kardesm. İçinden çıktı sünger ama onu farlar için ayırdım. Meguiars ın far cilası vardı elimde onu uygulamak için kullanıcam. Biraz daha yumusak cunki sunger malzemeyi çok emiyor gibi geldi bana. Meg in süngeri hiç emmiyor olduğu gibi yüzeyde kalıyor bütün wax. İçeri de nereye uygulamam gerekiyor tam anlamadım. Daha önce içeri yapmadım hic. Wax da fusso coat buarada. Fotosunu koymustum. Ama bana asıl süpriz yapan jant spreyi oldu aslında. Ucuz olduğu için beklentim dusuktu sonucuna şaşırdım. Kalıcılığı na bakcam artık

Meg sungeri icin bi link paylasabilirmisin?
Alim kosede dursun.

İc kisim derken kapi plastikleri dosemeler vs

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Meg sungeri icin bi link paylasabilirmisin?
Alim kosede dursun.

İc kisim derken kapi plastikleri dosemeler vs
Meguiars El Ile Wax Cila Uygulama Pedi 10 Cm GittiGidiyor'da 280881729
Fiyatı ben aldığımdan buyana bikaç tl artmış ama hala uygun bence. Plastik aksam lara hiç denememistim. İlk fırsatta yapayım saolasın. Ön camın küçük bir bölümüne denemistim sadece iyi olursa hepsine yaparım diye. Ama arabaya yaptığı 3 boyutlu parlamayı cama da yapıyor ve bu hoşuma gitmedi. Hologram parlama sı yapıyor sürüşe zararlı olabilir diye düşündüm. Farlar a baya güzel oluyor ama. İç kısmı merak ettim

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Meguiars El Ile Wax Cila Uygulama Pedi 10 Cm GittiGidiyor'da 280881729
Fiyatı ben aldığımdan buyana bikaç tl artmış ama hala uygun bence. Plastik aksam lara hiç denememistim. İlk fırsatta yapayım saolasın. Ön camın küçük bir bölümüne denemistim sadece iyi olursa hepsine yaparım diye. Ama arabaya yaptığı 3 boyutlu parlamayı cama da yapıyor ve bu hoşuma gitmedi. Hologram parlama sı yapıyor sürüşe zararlı olabilir diye düşündüm. Farlar a baya güzel oluyor ama. İç kısmı merak ettim
Wax ici kisma surmeyecek
Spritz var ic kisim icin onu alip dene

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
image.jpg

İron out @kadir fena bi sey

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
image.jpg
İron out uygaladim jantlara daha sonra meguars ultimate comp. Onun uzerine sonax bsd cok gusel oldu aracin boyasi derinlesti bu kadar beklemiyordum telefonum iphone 4 oldugu icin fotoraf kalitesi baya dusuk ama bu kadar cekiyor iste :D

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
image.jpg
Hiyyu pis herif:koptum::koptum::koptum::koptum:

Fena kizarmis baya pismis
Govdeye uyguladinmi?
Onunda fotosunu gorseydik
Govdeye de uyguladim ama cekmedim. Ben de servise geldim kampanya kapsaminda ön disk balatalarimi degistircem 237+ 571 +140 uzerinden (balatalar, diskler, iscilik olarak) %30 indirim yapilcak

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

Üst Alt