Otomobil Bakım ve Temizlik Ürünleri Tavsiyeleri Ortak Konu

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Ulennnnn niye aldinn vay arkadass
Ne kadara aldin ?kac ml aldin?
Baktım sızden ses soluk cıkmıyor detaıl box.comdan aldım sprıtz ve ıronout 126 tl kargo dahıl. Cok pahalı bu urunler ya 500 ml urun 60 70 tl mı olur kafama sıktıgım head&shoulders bıle 10 tl anasını satıyım :D benden degerlı mı ınsan dusuyor yanı ben daha kendıme 70 tl lık sampuan bakım urunuı almadım nese :D azar azar sıkısarız artık

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bide 500 ml mi aldin.

İron out 1lt 80-90tl bu fiyatlar anlik olarak degisebilir kesin fiyatlar degildir.
Siparisini iptal et toplu alim yapicam yakinda konuyu acarim ordan hep beraber aliriz.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
image.jpg

60 tl mis fiyati kargo geldi bile adamlar cok hizli

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
İkisi kargo dahil 120 verdim
aldıkların 500ml sanırım 150 tl yani 30 tl farkla 1'er litre alabilirdin.(net olmayan fiyatlar + - 5-10 oynayabilir)
neyse sağlık olsun.

spritz kokladınmı ?

ironla jantlar kızarınca bi resim atarsın :D

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
aldıkların 500ml sanırım 150 tl yani 30 tl farkla 1'er litre alabilirdin.(net olmayan fiyatlar + - 5-10 oynayabilir)
neyse sağlık olsun.

spritz kokladınmı ?

ironla jantlar kızarınca bi resim atarsın :D
Urunleri daha kullanmadim izmir yagmurlu bu aralar havalar duzelsin bi. Ben de cok merak ediyorum nasil acaba

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
@Murat abi ben araba alacağım zaman ilk baş o arabayı sen alsan sonra ben sen den alsam olmaz mi??;);)
Eline sağlık abi güzel iş olmuş..temiz temiz güzel günlerde kullan.:harika:

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Bugün niyetlendim özene bozene yapayim dedim yarısında yine yagmur bastırdı. Ama en azından soft99 un wax ini sonunda kendi arabama uygulayabildim. Yine aynı markanın sampuani ile yıkadım arkasından wax yaptim. Bence güzel oldu ama sizin yorumlarınızı da merak ediyorum. Becerebildigimden emin değilim. Metal parlatma macunu nu uygulayamadim. Ama jant parlatıcı ve lastik parlatıcı yi yaptım. Lastik parlatıcı yi zaten biliyosunuzdur space marka onun fotoğrafına gerek duymadım. Wax ın etkisini göstermek için bi kova su döküp hizlica arka arkaya fotoğrafını çektim. Video yukleyemiyorum cunku

Ekli dosyalar

• 20170521_194708.jpg
    3.3 MB · Görüntüleme: 22
  • 20170521_184638.jpg
    20170521_184638.jpg
    49.1 KB · Görüntüleme: 41
  • 20170521_184630.jpg
    20170521_184630.jpg
    51.4 KB · Görüntüleme: 39
  • 20170521_175540.jpg
    20170521_175540.jpg
    142.2 KB · Görüntüleme: 40

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Bugün niyetlendim özene bozene yapayim dedim yarısında yine yagmur bastırdı. Ama en azından soft99 un wax ini sonunda kendi arabama uygulayabildim. Yine aynı markanın sampuani ile yıkadım arkasından wax yaptim. Bence güzel oldu ama sizin yorumlarınızı da merak ediyorum. Becerebildigimden emin değilim. Metal parlatma macunu nu uygulayamadim. Ama jant parlatıcı ve lastik parlatıcı yi yaptım. Lastik parlatıcı yi zaten biliyosunuzdur space marka onun fotoğrafına gerek duymadım. Wax ın etkisini göstermek için bi kova su döküp hizlica arka arkaya fotoğrafını çektim. Video yukleyemiyorum cunku
Ulen parlıyor bu..maşallah hocam cam gibi olmuş eline sağlık.:harika:

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

Anlat hele nasil yaptin?

Üst Alt