Otomobil Bakım ve Temizlik Ürünleri Tavsiyeleri Ortak Konu

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
image.jpg
Gazamiz mubarek ola aldik bohcayi gidioz keloglan misali. Temizlik gunu

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Sağda solda yazılanlara itimat ederek bu şampuanı aldım

20170927_174612.jpg

Önce kullandığım şampuan turtle wax'ın Bu şampuanı idi. Hayatımda ilk defa arabaya özel şampuan kullanmıştım(indirimde 16 liraya gelince affetmedim :D ) Tecrübesizliğime göre köpürmesi ve temizliği zayıf geliyordu bana. Parlatması ve toz tutmaması iyiydi. Bu yeni şampuanı 1 defa kullandım. Temizlik ve köpürme çok daha iyi. Parlatma konusunda da efsane duruyor ama sağlıklı yorum yapabilmek için birkaç yıkama sonrasını bekliyorum :harika:

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Dostlar bugün, dibini sıyırdığım Sonax Birillant Shine ürününün yenisini almak için Bauhaus'a gittim. Bir de baktım 39 lira olmuş. Girdigim şokun etkisiyle, reyonun önünde anlamsız hareketlerimle dikkatleri üzerime çektiğimden olsa gerek görevli yanıma geldi ve o garip Emrahımsı ruh halimden beni çekip çıkardı. "Size Birillantcare Minuten Wax öneririm, müşterilerimiz çok memnun. Meguiars'in bir tık altıdır. Alman malıdır." dedi. Önce abarttığını, bu ürünün satışından prim alabilme ihtimalini düşündüm. Hepsiburada'da 39 lira olduğunu ve olumlu yorumların yer aldığını okuyunca denemekten yana kararımı değiştirdim. İndirimli olarak 21 liraya aldım.
Daha önce bu marka ile tecrübe yaşayan var mı içinizde?

by3

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Benim de oto bakım kimyasalları arayan arkadaşlara şöyle bir tavsiyem olabilir. Araçlarımız güzel ve en önemlisi bizler için değerli olduğundan aracınıza her ürünü uygulamayın (daha önce oto bakım ürünleri satmış ve profesyonel olarak uygulamış biri olarak nacizane görüşümdür).

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Benim de oto bakım kimyasalları arayan arkadaşlara şöyle bir tavsiyem olabilir. Araçlarımız güzel ve en önemlisi bizler için değerli olduğundan aracınıza her ürünü uygulamayın (daha önce oto bakım ürünleri satmış ve profesyonel olarak uygulamış biri olarak nacizane görüşümdür).

Tavsiyelerini takipdeyım.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
bu bezi hiç tek başına atmamıştım makineye
2 kere attım ama makine sıkma yapmıyor bu bezin yanına bi kaç tane daha bez attım o zaman makine sıkma yapıyor.

sanırım su emişi çok kuvvetlı baya bi su çekiyor tek başına oluncada sadece bi yerde ağırlık oluyor makinede kendini korumaya kalıyor sanırım
başına böyle entresan bişey gelen varmı?

bez:Auto Finesse Aqua Deluxe 1200gsm Kurulama Havlusu Af0128 GittiGidiyor'da 310216493

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
bu bezi hiç tek başına atmamıştım makineye
2 kere attım ama makine sıkma yapmıyor bu bezin yanına bi kaç tane daha bez attım o zaman makine sıkma yapıyor.

sanırım su emişi çok kuvvetlı baya bi su çekiyor tek başına oluncada sadece bi yerde ağırlık oluyor makinede kendini korumaya kalıyor sanırım
başına böyle entresan bişey gelen varmı?

bez:Auto Finesse Aqua Deluxe 1200gsm Kurulama Havlusu Af0128 GittiGidiyor'da 310216493
Bez pahali olunca makineye atamiyoz reisim :D

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Çift kova yontemıyle kuzunun detalınıgını dün gene yaptık, auto fınesse hide-sptriz ve chemıcal guys leather cleaner ıle dıreksıyon bakımını, sonax bsd cılasını attık valet pro bılbery ıle jant temızledık lastıklere autokıt fısfıs sıktım gectım ucuz zaten gerek yok pahalı malzemeye
DSC05299.JPG
DSC05300.JPG
Ekli dosyayı görüntüle 24706
DSC05302.JPG
DSC05303.JPG
DSC05304.JPG
DSC05306.JPG
DSC05309.JPG

Camlar bı fılm ıstıyor gercekten :D

Son düzenleme:

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Mevsim Kış, detay temizligine ara verdik bu aralar. Ankarada meslegi Doktor cerrah olan Noyan detailing ürünlerini tanitiyor videoda.
Detailingi ondan ogrendim allah razi olsun ürünleri ögrendim ürünleri uygulamayi ögrendim. Hobi bu sonucta zevk alarak yapiyoruz

Son düzenleme:

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Zaten tüm subapları değişmiş aracın yakın zamanda, baskı da yeni ön takım yeni, triger yeni, bana bişi kalmadı :) ama uzun yolda çok kullanıldığı için çok taş izi var, onlar için de gerekli malzemeleri aldım. Sömestrda Detailing ruhum tavan yapacak :)

B7D67100-B585-4267-BDA1-9E8DDC03A1FA.jpeg
69BDFA0C-50B5-43B1-9CA1-254EA03F0BAD.jpeg

Sprite kutusundaki de iron remover, kil pedi de Çin’den Rize istikametinde ilerliyor

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
masallah sen kendın yapcan abi galıba polısajı. Makınen var mı naasıl yapcan, makıne varsa angaraya geldıgımde bana da yapak urunlerımı getırıyım :D

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Zaten tüm subapları değişmiş aracın yakın zamanda, baskı da yeni ön takım yeni, triger yeni, bana bişi kalmadı :) ama uzun yolda çok kullanıldığı için çok taş izi var, onlar için de gerekli malzemeleri aldım. Sömestrda Detailing ruhum tavan yapacak :)

Ekli dosyayı görüntüle 25982 Ekli dosyayı görüntüle 25983

Sprite kutusundaki de iron remover, kil pedi de Çin’den Rize istikametinde ilerliyor
bunlar taş izlerini yok mu edeceko_Oo_O

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
bunlar taş izlerini yok mu edeceko_Oo_O
polısaj yapcak bence arac dırek 2018 olcak valla

Ekli dosyayı görüntüle 25982 Ekli dosyayı görüntüle 25983

Keciörende Detaılıng Dükkanı var orda her turlu detaılıng ürününü alabılırsın aklında bulunsun

Üst Alt