Otomobil Bakım ve Temizlik Ürünleri Tavsiyeleri Ortak Konu

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Ben cam suyu ıcın 5 lt sırma su alıyorum bımden

Kırlendı makıne
20170904_202505.jpg
20170904_202400.jpg

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
Mavi bahçedemisin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
Bizde oraya geliyorduk son anda arabayı otomatik yıkamaya sokayım diye Bornova otoban BP ye geldik.. şimdi point bornovadayız

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Bizde oraya geliyorduk son anda arabayı otomatik yıkamaya sokayım diye Bornova otoban BP ye geldik.. şimdi point bornovadayız

Burds olsaydın tanısırdık bızde hanımla alısverıs yapıoz hıc sevıom alısverısı

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
:) ben bizimkini alışverişe büyük kızla yolladım ama küçüğü bana kitlediler.. 2 saattir oyun alanındaydık.. inşallah başka birgün tanışır görüşürüz.. 2 çocuk olduğu için pek free zaman olmuyor

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Sabah 9 da basladigim temzilik saat 3 de simdi bitti bi kahve biskuvit yapiyim bari hakettim.
Billerry ile jantlar boya badana fircasi ve jant forcasiyla forcalandi. Dis kaporta yikandi sonax bsd cila atildi. Ardindan farlara sonax super guclu wax yapildi. Kapi acma gozeneklerinde tirnak izleri vardi sonax guclu cila ile pastasi yapildi. İcerde supurgenin arindan koltuk tavan hali doseme yikandi temizlendi. Kemerler yıkandı temızlendı.Torpido plastik aksamlar alt kisimlar carpex torpido sutu ust kisimlar ise spritz uygulandi. Direksiyon ve vites gibi deri kisimlara auti fineese hide kati olani alicam uygulucam. Chemical guys ile temizligi yapildi gecen hafta ama deri beslenmedi o yuzden bu urunu almam lazim deri beslenmeli
Ikea'dan aldıgım fısfıs kutum bozuldu kırmızı bı tane de fısfıs almam lazım koltuk yıkarken ıyı fıslıyor, ucunda ayarı var püskurte, hafıf puskurtme, sıddetlı puskutme, lazer nokta atısı pusturkme , lazer hızında puskutme delı bısey. lazer hızında ınsanın gozune gelse kor olur valla 4 tl bısey nokta atısında 8 10 metre fıslıyor dagılmadan su tabancası gıbı

Son düzenleme:

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Sabah 9 da basladigim temzilik saat 3 de simdi bitti bi kahve biskuvit yapiyim bari hakettim.
Billerry ile jantlar boya badana fircasi ve jant forcasiyla forcalandi. Dis kaporta yikandi sonax bsd cila atildi. Ardindan farlara sonax super guclu wax yapildi. Kapi acma gozeneklerinde tirnak izleri vardi sonax guclu cila ile pastasi yapildi. İcerde supurgenin arindan koltuk tavan hali doseme yikandi temizlendi. Torpido plastik aksamlar alt kisimlar carpex torpido sutu ust kisimlar ise spritz uygulandi. Direksiyon ve vites gibi deri kisimlara auti fineese hide kati olani alicam uygulucam. Chemical guys ile temizligi yapildi gecen hafta ama deri beslenmedi o yuzden bu urunu almam lazim deri beslenmeli

Foto yok mu?

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
Billerry ile jantlar boya badana fircasi ve jant forcasiyla forcalandi. Dis kaporta yikandi sonax bsd cila atildi. Ardindan farlara sonax super guclu wax yapildi. Kapi acma gozeneklerinde tirnak izleri vardi sonax guclu cila ile pastasi yapildi. İcerde supurgenin arindan koltuk tavan hali doseme yikandi temizlendi. Kemerler yıkandı temızlendı.Torpido plastik aksamlar alt kisimlar carpex torpido sutu ust kisimlar ise spritz uygulandi. Direksiyon ve vites gibi deri kisimlara auti fineese hide kati olani alicam uygulucam. Chemical guys ile temizligi yapildi gecen hafta ama deri beslenmedi o yuzden bu urunu almam lazim deri beslenmeli
Ikea'dan aldıgım fısfıs kutum bozuldu kırmızı bı tane de fısfıs almam lazım koltuk yıkarken ıyı fıslıyor, ucunda ayarı var püskurte, hafıf puskurtme, sıddetlı puskutme, lazer nokta atısı pusturkme , lazer hızında puskutme delı bısey. lazer hızında ınsanın gozune gelse kor olur valla 4 tl bısey nokta atısında 8 10 metre fıslıyor dagılmadan su tabancası gıbı

Nerde yaptın bunları üstad? haber vereydin bizde gelirdik..bende aracıma birşeyler yapmak istiyorum ama sitede olmuyor maalesef..müstakil evin olacak bu işler için..

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Nerde yaptın bunları üstad? haber vereydin bizde gelirdik..bende aracıma birşeyler yapmak istiyorum ama sitede olmuyor maalesef..müstakil evin olacak bu işler için..
Cigli organizede Moil de petrolde yikiom tum karsiyakada oturanlar orda yikiyor cuma geceleri bmw honda etkinlikleri felan oluyor drag yapiolar. Disini orda yikiyorum ic kismini sitenin otoparkinda agac altinda. Elektrik supurgesini binanin prizine bagliyorum o sekilde supuruyorum cunku benzinlikteki supurgeler mikrop yuvasi koltuklar bakteri oluyor ben alerji hastayim sık sık koltuklari siliom yikiom gene basladi alerjim gozler kirmizi burun akiyor bir daha ki yikamayi beraber yapalim ustadim

Son düzenleme:

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
image.jpg
Auto finesse hide siparisi verdim
Urun icin internnet almaya gerek yik isikkent te kardes boya var internet sotesi parlatan adamlar orda tum marka urunler uygun fiyatiyla satiliyor. İzmirde yasiyanlar icin kargo beklemeye son :D

Üst Alt