Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Otomatik Mazda 3 Arıyorum

Konu, 'Alınık - Otomobil' kısmında fyzlh tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fyzlh

fyzlh Sessiz

merhabalar, focus aracım var 2009 . ilanda şu an. satıp mazda 3 almak istiyorum. 2009 touring, 2010 impressive arıyorum.

2. philadelphos

philadelphos Sessiz

Merhaba arkadaşlar,

Dizel impressive donanım mazda 3 almak istiyorum. Yeni konu açmak istemedim buraya yazıyorum o yüzden. Denizli'de bir impressive buldum sizden yorumlarınızı bekliyorum özellikle fiyat hakkında. Bir de bunda ekran var o sonradan mı takılmadır yoksa fabrikadan opsiyon eklenerek mi gelmiştir. Yanıtlarınız için teşekkürler. Arabanın bağlantısı:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-altun-dan-2012-mazda-3-1.6-d-impressive-6-ileri-115-hp-boyasiz-202944427/detay/

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
  4. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Sitede daha uygun fiyatlı olanlar var ama bu araçta boya olmadığı için fiyat biraz farklı...

Multimedia teyp fabrikasyon değildir, servisler talep edilirse Navitech, Necvox gibi markaların uyumlu modelini takıyor...

5. philadelphos

philadelphos Sessiz

Hocam kör nokta uyarı sistemi ve koltuk ısıtma (İzmir'de çok gerekli olmayabilir ama :D ) gibi ekstralardan dolayı impressive donanım düşünüyorum.

Eğer servisinde takılıyorsa o da benim için sorun olmaz yeterki sanayide falan taktırılmış olmasın. Peugeot 206 altı var şu anda bende eğer olursa mazda 3'ü alıp uzun yıllar kullanmak istiyorum.

6. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    O zaman impressive uygun olur... 5 bin lira az rakam değil bu yüzden o ilanı önermiştim. O0

7. philadelphos

philadelphos Sessiz

Tabi hocam kesinlikle haklısınız az değil. Ama özellikle şu kör nokta İzmir'de çevre yolunda kullanışlı olur gibime geliyor. Bakalım yarın arayıp konuşurum galerici ile. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

8. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Rvm her anlamda hoş donanım... Guzuyu uzun vadede düşünmen senin için avantaj... Zarar etmezsin... Ayrıca dizelin gücü kuvveti de yerinde... ;)

9. philadelphos

philadelphos Sessiz

Arada bir askerlik durumu var 2017'de ama o zaman da 6 ay bekler bir yerde satmam gerekirse. Belki de bir bedelli daha çıkar o zamana :D Hocam km düşürme gibi bir durum olma ihtimali var mı mazdalarda mesela denizli mazda servise gösterem bana seceresini çıkarabilirler mi. Maddi sınırlarımı zorlayarak alacağım için başımı ağrıtacak bir hata yapmak istemem. Ve daha nelere dikkat etmemi önerirsiniz kısaca?

10. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Serviste her şeyi çıkar... Km oynaması bilgisayara takıldığında belli oluyor diye biliyorum...

11. philadelphos

philadelphos Sessiz

Ben o zaman yarın iletişime geçerim galerici ile. Hayırlısı ise olsun artık :) Teşekkür ederim yardımlarınız için.

12. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Amacımız yardımcı olmak zaten... :)

Pazartesi hayırlısıyla forumda yeni bir mazotçu guzu daha görmek nasip olur inşallah.

O0

13. mafe

mafe Sessiz

ben de 4 gün içinde 2010 mazda 3 impressive at alacağım, mersk ettiğim konu başlık altında geçtiği icin buraya yaziyorum; RVM nin aktif olma km si 60 dan 30 a düşünülemez mi acaba? yeni kasalarda 30 km çünkü.

14. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bu tamamen yazılım ile ilgili, bu soruyu (bu konuda bilgisi olan) yetkili servise sorduğunuzda detaylı bilgiye ulaşabilirsin...

Bence mümkündür ama nasıl?? :)

Hayırlı olsun bu arada, Allah kaza bela vermesin.

15. mafe

mafe Sessiz

Allah razı olsun. çarşamba ekspertize sokup almayi düşünüyorum kısmetse. lpg araştırmasına bile başladım ama kararsızım, hele bir alayim da....

16. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Dizel candır İmpressive artı özellikleri hatırı sayılır bence, güzel temiz bir impressive alınır. RVM 60 altında çalışmıyor, servis o işe girer mi bilmem. Hakkınızda hayırlısı olsun.

17. philadelphos

philadelphos Sessiz

Arkadaşlar ben bazı büyüklerimin tavsiye ve ısrarları ile :D ikinci elden şimdilik vazgeçtim. 2015 sonuna doğru sıfır benzinli manuel reflex almayı düşünüyorum artık. O zamana kadar yine forumdan yakıt tüketimi, tespit edilen kronik sorunlar gibi konular hakkında bilgi, fikir edinmeye devam edeceğim. Umarım manuellerde iddia edilen tüketim değerlerine ulaşıyordur mazda 3. Eğer öyleyse yılda ort. 10 - 12 bin yapan biri olarak benzinli mazda 3 bana uzun yıllar yoldaşlık edecek bir araç olacaktır :)

18. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Hakkınızda hayırlısı olsun :)

19. philadelphos

philadelphos Sessiz

Teşekkür ederim :)

20. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Kronik bir sorun şu ana kadar görülmedi, 15 bin maximum km yapan için Skyactive Mazda 3 harika seçim olur, hakkınızda hayırlısı olsun.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş