Koltuk Kılıfı ve Deri Döşeme (Tavsiye - Temizlik -Bakım)

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Asprin iyidir ayrıca çamaşır leke çıkarıcı toz deterjan tarzı ürünleri ılık suda eritip süngerle temizleyebilirsiniz ama ne kadar az sulu olursa o kadar iyi

zenfone 2

hus3yn

Katılımcı
ben aracımı aldığımda döşeme tavan ve koltukları "loc" ile temizlemiştim çok etkili bir temizleyicidir fiyatı biraz pahalıdır ama leke namına bir şey bırakmaz bundan emin ol. evde hanım kullanıyor halı ve koltuklarda çok etkiliymiş bende aracımda kullandım gerçekten tertemiz oluyor. 2 litre suya 1 kapak kadar koyup banyoda kullanılan sabunluk ile temizlemiştim. (2 koltuk sildikten sonra suyu yenilemen gerekir) çok memnun kaldım öneririm.

loc.jpg

Son düzenleme:

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
arabayı alınca elimle silmiştim makine zarar verebilir belki döşemeyi sarktırır filan diye ama şimdi cesaretimi topladım birkaç gün sonra loc la operasyon yapacam :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Yaparım ama işte o gaz lazım bana ki, işe başlayayım... Araba neredeyse bir aydır yıkanmayı bekliyor garajda... :)

Veli abi bende aracı alalı 20 gün oldu, bu zamana kadar hiç yıkatmadım, sadece bu akşam sticker yapıştırmak için camları sildim.

Geçenlerde şirket aracını istasyonun birinde 3 liraya kendim yıkadım. 1 lira elektrikli süpürge, 1 lira su, 1 lira da köpük. O gün bugündür yıkamaya 15 lira vermeye acıyorum :) O tipte istasyon yakınlarda yok, kaldım böyle ortada :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yıkayanlar benim gibi yıkasa ben 15 liraya acımam, ama öyle bir girişiyorlar ki arabaya zannedersin ki, düşmanı geldi de fırçayla savaşa gidiyor... :)

Bu yüzden, kirli kalması benim için yıkatmaktan daha iyi.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Murat abi Tekzen de Sonax'ın kumaş temizleyicisi var 19 liraydı sanırım. Ben aldım gayet iyi temizliyor

6bbad281f4bc374e4d8d68c3df262d5d.jpg

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@hakan_emre n11.de sepetimde benzer bir ürün var ama kararsız kalmıştım sipariş için, sipariş vereyim yarın sabah.

Moderatörün son düzenlenenleri:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
@hakan_emre n11.de sepetimde benzer bir ürün var ama kararsız kalmıştım sipariş için, sipariş vereyim yarın sabah.
Sonax ise tavsiye ederim abi ama diğer markalar iyi olmayabilir. Ben isimini hatırlamadığım bi tane aldım begenmedim

Moderatörün son düzenlenenleri:

Üst Alt