Mazda 3 BL (2009-13) Osram Night Braker Unlimited Deneyimi

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ohoo led de uğraştıracak. O zaman hiç kastırmadan halojene devam. :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Ohoo led de uğraştıracak. O zaman hiç kastırmadan halojene devam. :)

Fanlısı olmazsa püküllü alacasın ;)

Püsküllüye örnek;

ss.JPG

Son düzenleme:

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Far ayarı nasıl arkadaşlar.osram yatırmadan önce yaptırmıştım. Osram üzerinde %30daha yüksek yazınca sanki yüksek gibi geliyo biraz far ayarını 1e aldım daha iyi oldu.

2.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Far ayarı nasıl arkadaşlar.osram yatırmadan önce yaptırmıştım. Osram üzerinde %30daha yüksek yazınca sanki yüksek gibi geliyo biraz far ayarını 1e aldım daha iyi oldu.
Karşıdan gelenlerin tepkisi ile belli olur artık. Fotoğraf yükleme yöntemin farklı mı? Üzerine tıklamadan görünmüyor çünkü.

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Karşıdan gelenlerin tepkisi ile belli olur artık. Fotoğraf yükleme yöntemin farklı mı? Üzerine tıklamadan görünmüyor çünkü.
Direk foto yükleyi seçip galeriden ekliyorum. Geçende yaptı sıkıyım tekrar deniyorum yıne aynı oluyor bazende direk foto atıyor.

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Daha önce de ben işlem yapmıştım. @isa83 kaynaklı bir durum. Yüklediği fotoyu kayıt ediyorsun yine değişmiyor.

Mesela bu konudaki mesajları ekledim, fotoğrafların 4'ü normal tam ekran açıldı.son 2 si sorunlu göründü onları siz duzellttiniz. Telefon samsung abi normal foto cekiyom,fotoğraf yükle diyorum. Yüklenince cevaplaya tıklıyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
2. Yol abi bu konudaki.ilk fotolarsa sorun yoktu.benden mi forumdan mi bilemedim.
Dün 1. yollada ekledim fl22 antifriz konusuna.1 yolda sorin çıkmadı.

İkinci yol ile sorun oluyorsa dediğim gibi ya telefonla ilgili ya da fotoğraf formatı ile... İlk yöntem de kolay fakat upload sitelerine güven olmuyor, bunu bir çok kez tecrübe ettik maalesef. :)

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
@aurora can Led işi bizim guzulara zor gibi, kapaktan dolayı
Yaklaşık 1 yıldır Philips exteme vision %130 artırımlı kullanıyorum. Ömrünün bu kadar gideceğini tahmin etmemiştim, hem uzun hem kısmaya taktım. Aydınlatmada artış oldu ama beklentiyi yüksek tutmamak lazım, neticede mercek ve yansıtıcılar eski.
Bizim guzuları bixenon paklar ancak
Artırımlı ampuller durumu kurtarır netice olarak

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
@DarK PaSSenGeR Ledden vazcaydım zati. Şimdilik standart halojenlerle devam ediyorum ama Osram ile Philips arasında da gitgeller yaşıyorum. Yorumlarda genellikle Osram parlaklık açısından önde, Philips ise ömür bakımından. Açıkçası yolculukta ampülün patlaması daha çok canımı sıkacağı için sanırım Philips'ten yana tercihte bulunacağım gibi. Önce kısaları değiştiririm, duruma göre de uzunlara el atarım sanırım. Bunlar dışında Zenon işlerine girişmem.

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
@DarK PaSSenGeR Ledden vazcaydım zati. Şimdilik standart halojenlerle devam ediyorum ama Osram ile Philips arasında da gitgeller yaşıyorum. Yorumlarda genellikle Osram parlaklık açısından önde, Philips ise ömür bakımından. Açıkçası yolculukta ampülün patlaması daha çok canımı sıkacağı için sanırım Philips'ten yana tercihte bulunacağım gibi. Önce kısaları değiştiririm, duruma göre de uzunlara el atarım sanırım. Bunlar dışında Zenon işlerine girişmem.
Orijinalleri torpidoya at bisey olursa takarsın 2dk surmuyo takmak ,sen 1dkda takarsın hatta. ;) philipsre osramda çok yakın performans sunuyor herkes aynisini soyluyor.hangisini bulursan pişman olmazsın öyle çok çok fark etmiyo ama bariz görünen bir fark var tabi. Zaten philips h11 bulabildin mi ben bulamadim cold blue var birtek heryerde var neredeyse yağmurda gorus acisi 0 oldugu için alan yok yorumlar o yönde.osram 2 sene kullandım sorun olmadı sonra sattım zaten.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Orijinalleri torpidoya at bisey olursa takarsın 2dk surmuyo takmak ,sen 1dkda takarsın hatta. ;) philipsre osramda çok yakın performans sunuyor herkes aynisini soyluyor.hangisini bulursan pişman olmazsın öyle çok çok fark etmiyo ama bariz görünen bir fark var tabi. Zaten philips h11 bulabildin mi ben bulamadim cold blue var birtek heryerde var neredeyse yağmurda gorus acisi 0 oldugu için alan yok yorumlar o yönde.osram 2 sene kullandım sorun olmadı sonra sattım zaten.
Aynen üzerinden çıkanlar hazırda bekliyor olacak. :) Bizimkilerde uzun ve kısalar H1 ve kolaylıkla online sipariş verilebiliyor. Karar veremememin sebebi ömür konusu tamamen. Mantıklı olan Philips gibi görünüyor. Sırf denemek için Philips sipariş vereceğim gibi. Henüz yeni farları gece tam anlamıyla test edemedim, o yüzden de pek acele etmiyorum. :)

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Aynen üzerinden çıkanlar hazırda bekliyor olacak. :) Bizimkilerde uzun ve kısalar H1 ve kolaylıkla online sipariş verilebiliyor. Karar veremememin sebebi ömür konusu tamamen. Mantıklı olan Philips gibi görünüyor. Sırf denemek için Philips sipariş vereceğim gibi. Henüz yeni farları gece tam anlamıyla test edemedim, o yüzden de pek acele etmiyorum. :)

Bauhaustan al o zaman direk tak dene sonra değiştir memnun kalmazsan H1in hem philips hem osram çeşitleri var ben çıkmadan bauhaus olan avmnin otoparkında taktım memnun kalmasaydım iade edecektim direk:)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bauhaustan al o zaman direk tak dene sonra değiştir memnun kalmazsan H1in hem philips hem osram çeşitleri var ben çıkmadan bauhaus olan avmnin otoparkında taktım memnun kalmasaydım iade edecektim direk:)
İzmir'deki kapandı maalesef. Koçtaş'a baktım da göremedim. İstikamet internet. :p

Üst Alt