Osmancık Dinlenme Tesisi

Dostlar bildiginiz uzere ikamet ettigim yer olan Osmancık D-100 karayolu uzerinde. bu yolu garajdan cogu kisi kullaniyordur. karadenize gidenler mecbur buradan gececeksiniz. o yuzden diyorumki Osmancıktan yolu gecen herkezi caya davet ediyorum. Adliye hemen yol kenarinda. yorgunluk atmak icin tamda yorgunlugun basladigi yer buralar. herkezi bekliyorum. mesai saatleri disinda gecenleri yemege bekliyorum. molavyeriniz burasi olursa beni cok mutlu edersiniz

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
İnce düşüncen için sonsuz teşekkürler... Nasip olursa neden olmasın... :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ulusoy tesisleri orada mıydı? Yıllar önce 2 tas çorbaya 24 lira hesap ödemiştim, bak hala aklımda... @Mt53 Mehmet ve Bülent'in 20 liraya yedikleri yemek kadar lezzetli değildi ama neyse... :D

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Dostlar bildiginiz uzere ikamet ettigim yer olan Osmancık D-100 karayolu uzerinde. bu yolu garajdan cogu kisi kullaniyordur. karadenize gidenler mecbur buradan gececeksiniz. o yuzden diyorumki Osmancıktan yolu gecen herkezi caya davet ediyorum. Adliye hemen yol kenarinda. yorgunluk atmak icin tamda yorgunlugun basladigi yer buralar. herkezi bekliyorum. mesai saatleri disinda gecenleri yemege bekliyorum. molavyeriniz burasi olursa beni cok mutlu edersiniz
Çok teşekkürler davet için, İstanbuldan gelenler için yol üzeri ama Ankara dan Karadenize gidenler için yol üzeri değil, yine de uğramak isterim ama.

Ulusoy tesisleri orada mıydı? Yıllar önce 2 tas çorbaya 24 lira hesap ödemiştim, bak hala aklımda... [member=38]Mt53[/member] Mehmet ve Bülent'in 20 liraya yedikleri yemek kadar lezzetli değildi ama neyse... :D
O yemek kadar lezzetli olamaz ama 24 tl çok lezzetli geliyor kulağa ;D

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
[member=16]fung_hu[/member] hocam çok gidip geldiğim dönemlerde çok uğradığım bir yerdir Osmancık Dinlenme Tesisleri... Bunu not alıyorum ve eğer o taraflara yolum düşerse kesinlikle yanına uğramaktan mutluluk duyacağım... Teşekkür ediyorum ayrıca...
Ayrıca Veli abiye katılmamak elde değil ::) Onun sözüne söz eklemeyeceğim. Sadece katılıyorum O0

[member=16]fung_hu[/member] hocam çok gidip geldiğim dönemlerde çok uğradığım bir yerdir Osmancık Dinlenme Tesisleri... Bunu not alıyorum ve eğer o taraflara yolum düşerse kesinlikle yanına uğramaktan mutluluk duyacağım... Teşekkür ediyorum ayrıca...
Ayrıca Veli abiye katılmamak elde değil ::) Onun sözüne söz eklemeyeceğim. Sadece katılıyorum O0
burda gurbetteyiz insan kendini yalniz hissediyor. mazdagarajda bi aile oldugu icin insan kanindan birini gormek istiyor

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
[member=16]fung_hu[/member] hocam Osmancik ta cay iciyorum su anda... :) tanismak iyi gelirdi vallahi simdi...

Üst Alt