Ordu veya Samsun'da Mazda Özel Servis Tavsiyesi.

sedat-dmrcn

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Lacivert - Sedan
Arkadaşlar mazda aracım için her türlü bakım,özellikle arıza durumlarında mazdadan anlayan memnun kalınmış,denenmiş ordu,samsun,giresun bölgesinde tavsiyesi olan var mı acaba,teşekkürler

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda Usta Tavsiyeleri

Yukarıdaki linkte; Samsun ve Trabzon'da tavsiye edilen işyeri mevcut. Ordu da ise bulup bize tavsiye etmek sana düşüyor anlaşılan... :D

sedat-dmrcn

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Lacivert - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Eyvallah çok sevindim. Samsuna yazın gidebilirm ama orduda da bulurSam hatta Ünyede iyi olacak..afaroz 52 nickli hocam ordudan hiç tavsiyen yok mu ?

Hocam Amasya Merzifonda da usta yazılmış ama sadece ustanın adı var. Listedeki her usta illa ki daha önce memnun kalınmış ve tavsiye edilmiş en az bikaç kişi tarafından değil mi ? Yoksa tek bi kişi gider memnun kalır söylerse hemen bu listede yer almaz değil mi ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hocam Amasya Merzifonda da usta yazılmış ama sadece ustanın adı var. Listedeki her usta illa ki daha önce memnun kalınmış ve tavsiye edilmiş en az bikaç kişi tarafından değil mi ? Yoksa tek bi kişi gider memnun kalır söylerse hemen bu listede yer almaz değil mi ?
Ustayı bulmak mesele iken on kişinin birden tavsiye etmesini beklemek biraz hayalcilik olmaz mı? En az bir kişinin giderek memnuniyetini bildirmiş olduğu ustaları listeye yazıyoruz... Hiç olmamasından, bir tane usta olması daha mantıklı değil mi?

Şu anda Ordu da bir tane Mazda Usta tavsiyesi olsaydı, daha iyi olmaz mıydı?

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Siz araca ne yaptıracaksınız sorunu nedir ?

sedat-dmrcn

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Lacivert - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hocam şuan için sadece kalorifer gibi duruyor sıkıntı ama zamanla motora triggere baktırırm dedim iyi bi usta olsun. Ayrıca çukurlarda veya hafif bozuk yolda ço fena takırtı geliyor arabanın heryerden :) alt takım ,z rot falan için normal bi usta zaten akar diye düşünüyorum yanlış mıyım ? Yani z Rot falan denilen aks körüğü falan gibi şeyler viraj demiri de deniyor galiba bunlardan her usta anlamaz mı zaten

colak0242

Sessiz
Araç Markası
1991-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo-Hatchback
Arkadaşlar abamin tamanin bakıma ihtiya var gezel bir orzinal haline getire bilmem isin iyi bir usta sanayici tavsiyesi istiyom

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arkadaşlar abamin tamanin bakıma ihtiya var gezel bir orzinal haline getire bilmem isin iyi bir usta sanayici tavsiyesi istiyom
Ordu da bire bir tavsiye edebileceğimiz bir usta yok, eğer bulursan sen buradan tavsiye ederek ihtiyacı olan üyelere yardımcı olabilirsin... Konuyu en başından itibaren okumanı tavsiye ediyorum... :)

colak0242

Sessiz
Araç Markası
1991-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo-Hatchback
Burada yeni gorev yerim oldugu icin su anda bilmiyorum ama buldugum zaman sizinle paylaşmaktan mumnun olurum

Motor kaporta curuk ler var kople macun boya alt takim ve eletririk kisacasi aracin tamamini elden gecirmek istiyom

colak0242

Sessiz
Araç Markası
1991-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo-Hatchback
Olsun yeterki arabam temiz ilk gunki gibi olsun olmasa da guzul birsey olsun mazdaya deger

Kahraman maraş ta alt takim icin iyi bir ista tavsiye edebilim ve elektirik aksami ve aracin isitma sorunu icin

colak0242

Sessiz
Araç Markası
1991-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo-Hatchback
Teseku saolun

Satmaktan ziyade arabam abimden bana gecme ve ailemizn ilk arabasi o yuzden satmayi hic dusunmuyom maddi degil manevi degeri yuksek

Bu nedenle mazda bende tutku haline geldi

Üst Alt