Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Konu, 'Kutlamalar' kısmında domestos tarafından paylaşıldı.

1. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hepimizin hayatına iyi şekilde yön veren, vermeye çalışan, çabalayan, bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler gününü en içten duygularımla kutlarım...

Fedakar, cefakar öğretmenlerimizden ebediyete intikal edenlere Allah'tan rahmet dilerim.

sedat-dmrcn bunu beğendi.
  2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Ben de bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım, iyi ki varlar.

3. immmir

immmir Aktif

Araç Markası:
    2012 Mazda 3 Touring D
    Araç Renk ve Tip:
    Kristal Beyaz-Sedan
    Tüm öğretmenlerimizin "ÖĞRETMENLER" gününü kutluyorum, bir Öğretmen eşi ve babası olarak ta sadece belirli günlerde (24 kasım) hatırlanmalarından dolayıda (forum ile alakası yok)tüm ilgilileri kınıyorum.

Selamlar.

4. Olgun

Olgun Aktif

Araç Markası:
    TOFAŞ-GARTAL
    Araç Renk ve Tip:
    BEYAZ/1995
    Sn [member=62]immmir[/member] İrfan hocam öncelikle siz değerli hocamıza saygılarımı sunuyorum ben. Dediğiniz gibi bu anlamda bir düş kırıklığı ile dolup taştığınızı, sadece 24 Kasım da geleceğin tuğlalarını ören bir mesleği icra ederken anılmak üzücüdür tabiki de... Kolay değil öyle nesil yetiştirmek... Tüm zorluklara rağmen.
    Sizden düşüncelerinizi zaman zaman burada http://www.mazdagaraj.com/egitim-ve-egitim-calisanlari-t1081.0.html;msg19887#msg19887 paylaşmaya davet ediyorum
    ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ 4 MEVSİM BENİM İÇİN VE SAYGILARIMI SUNUYORUM... :hi:

24 Kasım 1928 tarihinde açılan Millet Mekteplerinde yaşlı, genç, çocuk, kadın demeden herkese yeni harflerle okuma yazma öğretilmiştir. Millet Mekteplerinin açılışı ve Atatürk'ün Başöğretmenliği kabul tarihi olan 24 Kasım günü, 1981 yılından beri Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır.

5. chacha

chacha Katılımcı

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı - HB
    Başöğretmen Atatürk başta olmak üzere, kendi annem ve babam dahil bütün öğretmenlerimizin ellerinden saygıyla ve şükranla öpüyorum. Çocuklarımıza bırakabileceğimiz güvenli yarınlarımız olacaksa, cefakar öğretmenlerimiz sayesinde olacaktır.

Selamlar,

6. ali_semet

ali_semet Katılımcı

Tüm öğretmen arkadaşlarımın öğretmenler günü kutlu olsun :)

7. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Hiç kuşkusuz en önemli mesleklerden birisi öğretmenlik. İnsan yetiştirmek başka neyle kıyaslanabilirki. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

8. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bu düşüncene tamamen katılıyorum abi... Konuyu da nezaketen ve normal bir sıradanlıkla açtım. Kadınlar günü, öğretmenler günü, işçi bayramı vs.vs. olarak her şeyi bir güne veya bir haftaya indirgenmesi benim mantığıma ters... Oysa; her gün o kesim için güzel bir gün olmalı, her gün aynı değer verilmeli, her gün her kesim güllük gülistanlık yaşamalı... Böyle bir ülke olabilir miyiz, orası da muamma...

9. avahmet

avahmet Katılımcı

Araç Markası:
    2014-Mazda3 Power Sens
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    "Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bur millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır." (Mustafa Kemal Atatürk)Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum..

10. Olgun

Olgun Aktif

Araç Markası:
    TOFAŞ-GARTAL
    Araç Renk ve Tip:
    BEYAZ/1995
    Veli abi [member=9]domestos[/member] Bugün bu görüşü ben de düşünüp öğretmen arkadaşlarla konuştum.
    Cevap: Tabiki doğru diyorsun fakat hani bugün özellikle kutlanması güzel...
    ...diye cevap aldım. Bence 1 güne sıkıştırılmak yerine Eğitim ve Eğitimcinin kalitesini arttıracak düşünceler geliştirilmelidir...

11. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Her günleri özel olsa, kutlamaya ihtiyaçları olmayacak farkında değiller... Dar düşünce bu hiç sevmem... Ya da, buna da şükür diyerek Polyanna modunda yaşamak...

Neyse; benim dememle bir şeyler değişmiyor maalesef...

Bu vesile ile; ilk okul hocam Şefika DENİŞ'i ve eşi okul müdürümüz Ali DENİŞ'i saygıyla anıyorum... Allah sağlık selamet versin...

12. ali_semet

ali_semet Katılımcı

sadece birgün kutlamak ile öğretmenlerimizin hakkını ödeyemeyiz.,öncelikle öğretmenlik mesleğinin kaybettiği saygınlığı kazandırmak lazım yıllar önce lisede ilkokulda okurken öğretmenlerimizin bize gösterdiği ilgi bizi dünyanın en mutlu insanı yapardı.saygıyla selamlıyorum öğretmenlerimin hepsini ellerinden öpüyorum hala gördüğümde ceketimin önünü kapatır ellerini öperim.yıllar sonra öğretmen oldum bırakın herşeyi bi kenara sınıfa girdiğimizde zahmet edip ayağa bile kalkmıyor bazı öğrencilerimiz,bizde görmezlikten geliyoruz ne yapsak suçlu öğretmen oluyor,,,neyin derdindeyiz arkadaşlar çiçeği burnunda öğretmen adaylarına "gidin başka iş yapın" diyen, bıçaklanan personeli için çıkıp "öğretmenlerimize bunu yapanlar cezasını çeker" diyemeyen milli eğitim bakanı olan bir ülkede öğretmenlik yapıyoruz. sonra da bu bakanımızı eleştirenler bile seni yetiştiren öğretmene diye başlıyor söze......

13. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Bugün çalıştığım ilçenin kaymakamı bizim için program hazırlatmış.Yemek,konuşmalar,öğrencilerin sunduğu gösteriler,bir öğretmen arkadaşımızın saz çalıp söylemesi gururumuzu okşadı.
    Ben de bütün eğiten ve öğretenlerin bugününü kutluyorum.İnsan yetiştiren araba tamircisinin de,berberin de,manavın da v.s... Eğitim sadece okulda olmuyor ve bizim eğitime o kadar ihtiyacımız var ki...

14. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Başta forumdaki öğretmenlerimiz olmak üzere bütün öğretmenlerimizin 'öğretmenler gününü' kutlarım.

ayhan.altunkas ve domestos bunu beğendi.
  15. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    İnsanlığın bir nebze de olsa; insanca yaşamasına vesile olan değerli öğretmenlerimizin gününü en içten dileklerimle kutlarım... Bir günlük kutlama muhabbetlerine karşıyım ama sembolik olarak da var olması gerekiyor galiba... :)

Allah; niyetinde iyilik olan başta öğretmenlerimiz olmak üzere bütün herkesin yardımcısı olsun. Sağlıcakla...

ayhan.altunkas ve hakan_emre bunu beğendi.
  16. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Ellerinden geldiğince bizleri kitap gibi satır satır işleyen topluma faydalı bir birey olabilmemiz için gecesini gündüzüne katan tüm öğretmenlerimizi kutlarım :)

17. immmir

immmir Aktif

Araç Markası:
    2012 Mazda 3 Touring D
    Araç Renk ve Tip:
    Kristal Beyaz-Sedan
    Öğretmenler günü kutlu olsun, sevmeden, istemeden, rastgele seçilerek yapılacak bir meslek değil, özveri ve sevmek gerek, tüm öğretmenlerimizin (bu arada kızım ve eşim de öğretmen) ellerinden öpüyorum.

18. Adem Usta

Adem Usta Mazda Ekinci Özel Servis Usta

Çocuklarimizin Yetismesinde Buyuk Rol Oynayan, Her Turlu Fedakârligi Gosteren Sizlere çok şey Borcluyuz. Oğretmenler Gununuz Kutlu Olsun ..

19. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Bütün öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. Hakkınız ödenmez...

20. Olgun

Olgun Aktif

Araç Markası:
    TOFAŞ-GARTAL
    Araç Renk ve Tip:
    BEYAZ/1995
    Başöğretmen Atatürk”ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız.
    Öğretmenler gününüz kutlu, başarılarınız daim olsun.

Sayfayı Paylaş