Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Note 5 Telefon Kılıfı Nereden Alabilirim?

Konu, 'Alışveriş' kısmında yucelcayir tarafından paylaşıldı.

1. yucelcayir

yucelcayir Katılımcı

Spigen Galaxy Note 5 Case Wallet S Black (ECO)

Arkadaşlar bu ürünü almak istiyorum Türkiye'de ki sitelerde bulamadım. Bende mecburen yurtdışı sitelerden alıcam. Daha önce hiç alışveriş yapmadım yurtdışı sitelerden. Hangi siteden alayım dikkat etmem gereken şeyler var mı ne tavsiye edersiniz.

2. süleyman46

süleyman46 Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 6
    Sanıyorum ürün bu:

Tahmini Teslimat Zamanı

çok tecrübeli veya bilgiliyim diyemem ama Aliexpress'ten çok alışveriş yaptım ve yapıyorum. İyi ki de cesaret edip ilk siparişimi vermişim diyorum :) Aslında püf noktalar Türkiye'den alırkenkiyle ortak şeyler. En önemli unsur bence kargo. Gönderiyi mümkün olduğunda registered(kayıtlı) olarak seçmenizde fayda var çünkü imza karşılığı teslim ediliyor ev takip edebiliyorsunuz. Bir diğer önemli nokta da satıcının puanı. Ve ürünün puanı da önemli. Daha ayrıntılı araştırmak isterseniz, nette bolca bilgi var püf noktalarıyla ilgili.

yucelcayir ve domestos bunu beğendi.
  3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    yucelcayir ve süleyman46 bunu beğendi.
  4. süleyman46

süleyman46 Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 6
    Veli Bey daha doğrularını söylemiş :) Artık Ülkemizde de yurtdışı ürünlerinin çoğu bulunabiliyor. Fiyatı karşılaştırıp karar vermek lazım. Kaldı ki sizin telefonunuz oldukça popüler ve istediğiniz aksesuarı kolayca ülkemizde bulabilirsiniz. Ama yok ben Ülkemin sınırlarını aşmak isterim, 1 ay beklemeyi göze alırım derseniz o da iyi hissettirebilir :)

yucelcayir ve domestos bunu beğendi.
  5. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Ekran çizilmesin diyerek o tarz kılıf alıyorlar ve cüzdan bölümüne kartları döşüyorlar, bir süre sonra o kartlar cama temas ettiği için doğal olarak çiziyor... :) :) Telefon geldiğinde zaten cevaplamak ayrı bir meşakkat oluyor (bence) Akıl ve mantık dahilinde değil ama insanların tercihlerine de saygı göstermek gerekiyor.

Bir çok telefonum oldu, hiç birisinin ekranı çizilmedi, biraz dikkat ile bu tarz sorunları oluşmadan önlemek mümkün. Zaten günümüzde bir telefonun ömrü en fazla iki yıl... :)

yucelcayir bunu beğendi.
  6. yucelcayir

yucelcayir Katılımcı

Bunu hiç düşünmedim Veli abi doğru söylüyorsun ekran cizilebilir kartlarla. :) En iyisi başka kılıfları bakayım.

domestos bunu beğendi.
  7. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Ben sadece görüntü olsun diye arka kapak alıyorum, değişik renklerde ve şekillerde, belirli periyotlarda değiştirip kullanıyorum.

Tahmini Teslimat Zamanı

Tahmini Teslimat Zamanı

Tahmini Teslimat Zamanı

Gibi... :)

yucelcayir bunu beğendi.
  8. yucelcayir

yucelcayir Katılımcı

domestos bunu beğendi.
  9. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Evet üçüncüsü hoş görünüyor. Ama benim kapakların değeri en fazla 2 veya 3 dolar olurdu bunlar pahalı... 1 dolara çok kapak veya silikon kılıf aldım. Bir telefon için en az 3-4 kapak alıyorum, değişik değişik kullanıyorum. :)

yucelcayir bunu beğendi.
  10. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    For example;

P70 Kapları.jpg

yucelcayir bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş