Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Nostalji Olarak Değerlendirdiğiniz Anılarınız Nelerdir?

Konu, 'Diğer' kısmında domestos tarafından paylaşıldı.

1. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    3-5 yıl veya 30-40 yıl geriye baktığınızda şimdi komik gelen veya derin bir ah çektiren hiç olmadı bir bukle !! hüzünlendiren anılarınız nelerdir??

Buyrun...

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Mustafa abiyi kürsüye davet ediyoruz

3. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Dünya'ya geldiğim an!

4. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Giriş güzelmiş, bakalım gelişme ve sonuçta neler göreceğiz

5. Olgun

Olgun Aktif

Araç Markası:
    TOFAŞ-GARTAL
    Araç Renk ve Tip:
    BEYAZ/1995
    3 yıl önce, İzmit'te çalıştığım kurumda, bayrak gönderinde, ip en tepedeki çarkta takılı kalınca kurum amirleri itfaiyeyi arayıp bu sorunu çözeceklerdi...
    Ben de omzuma yeni ipi alıp göndere tırmanıp yenisiyle değiştirdiğimde, müdür epey konu yapmıştı bunu :) O gün devletimizin bütçesine katkımdan dolayı mutluydum. İnsanları yormamıştım... Fakat bugün görüyorumki herkes işini yapmalı ve 3 maymunu oynamalı bazen... Bunu bu hayatımda kaç defa yapabilirim ki?

6. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Şimdi sorun şu; siz hepiniz Dünya'ya doğum ile geldiniz. Ben ise Marduk'tan hazır vaziyette, bütün işlevlerimle geldim...

7. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Special One yani 8)

8. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Ben bir şeylerden şüpheleniyordum zaten :D

9. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Şüphe götürmez gerçeklerden şüphelenmeyi bırakmalısın!

Sen hiç bir zaman bir şeylerden değil, her zaman her şeylerden şüphelenirsin!

10. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bizim sektörde en iyi emniyet şüphedir...

11. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Bizim sektörde şüphe emniyetin baş belasıdır, her şeyi emniyete alıp, şüpheye yer bırakmamak lazım.

12. Sehzade

Sehzade Sessiz

Yıl 2ooo, yeni bi kız arkadaş yapmışım.Hafta sonuna buluşma yeri ve randevu saati ayarlamışım.Öyle bi-iki saatlik değil akşama kadar gezip dolaşacağız.Keyfim 15oo!Cuma günü okuldan bulutların üzerinde geldim eve... Yemek, tv v.s. tam yatıcam hemencecik sabah olsun diye. Babam seslendi - Hazırlan, vazgeçdiydim emme nasıolsa sende tatilsin 2 gün, köve gidem de bağları çapalayıp gelem! " İşte o An içime doğru s.çtım resmen. Cep telefonu mu var o zaman arayıp durumu izah edeyim manitaya. Yeni ayarlamışım zaten ev telefonunu bile alamadım daha. Neyse 2 gün gittik bağları çapaladık ve döndük. Pazartesi oldu ve manitayı gördüm. Manita karşımda, "- Sen manyakmısın, madem gelmicen, benimle buluşmak için bin takla attın, beni çınarın orta yerinde ağaç ettin..!" dedi. Durumu anlatıp tekrar randevu almam 5 gün sürdü. Ne zaman bağ çapası yapsam aklıma gelir... De gidim dee Fiuvv

13. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Beklenmedik sürprizler hayatın her anında karşımıza çıkabilir, bu durumu bir uzvumuz gibi hep yanımızda taşımalıyız ;)

14. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    O bağın yatacak yeri yok zaten... Bize de 7 cuma kara çapa yaptırmıştı kendine... :D

15. Sehzade

Sehzade Sessiz

7 cuma çapalansa da ayrık otu musallatından kurtulmadı o bağ :) Şimdi ayrık otu ilacı var atıyosun işlem tamam :) Süprizleri cebimizde taşıyoruz artık hayat bunu öğretiyor...

16. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Sinirimden karanın çapasını yazmayı unutmuşum iyi mi? :D Düzelttim... :p

17. Sehzade

Sehzade Sessiz

Ben anladım abi, daha böyle değişik hikayeler varda, anlatacak cesaretim gelmiyip duru :)

18. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bu gün stadda maç görevim var, organize yapıyoruz... Aynı şekilde özel güvenlik sorumlusu da organize yapıyor ama bir yerlerden tanıyorum... Yanına gittim ve 1994 yılı İstanbul Jandarma Komando Taburu dedim, şaşırdı 1-2 saniye dondu, sen kimsin diyebildi vakit kazanmak için... Komando Çavuş Veli Azak, nöbette kıyak geç diye peşinden koşturduğun bölük yazıcısı dedim... Gülüştük samimi sarıldık birbirimize, ikimizin de gözleri buğulandı...

Hala yüzümde tuhaf bir gülümseme var... 20 yıl sonra birisini tanıyabilmek enteresan Bi deneyim oldu...

19. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Dağ dağa kavuşmaz ama insan insana kavuşur derler...sözüne güzel bir örnek olmuş

-Mobil uygulamadan gönderildi-

20. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Tanıyabilmek şaşırtıcı oldu Hakan...

Sayfayı Paylaş