Nokian Z Line Deneyim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Evet bende böyle düşündüğüm için gelecek olanlarında aynı sıkıntıyı verme ihtimalinden çekiniyorum...Ya z line serisi yada satın aldığım partinin üretim bandında sıkıntı var...Kullanımla alakalı olsun desek j kasa astranın altında kumho ecsta marka model lastikler şantiye yolunda çok hunharca 50 bin km ye kadar kullanıldı diş derinliği tükendiği için değişildi 225-45-18 ebatlar
Çok Hunharca !!

:eek::eek::eek:

Allah da seni güldürsün Enes, iyi geldi akşam akşam... :D

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Geçen sene açmış olduğum z line konusunu az önce baştan okudumda....Evet lastiklerim çatladı fakat hala lastikler ilk günki gibi iyi yol tutuyor,duruş mesafesi aynı,yüksek hızlarda balans yapma yok...Ama çatlak işte :)
Lastikler UPS kargoda rehin kaldı....Beyefendiler firma olarak cumartesi günleri çalışmama kararı almışlar....Bunu bildiren hiçbir uyarı levha şubede yok...Müşteri temsilcilerini arasan hikaye çünkü sadece haftaiçi ulaşılabiliyor...Gün içerisinde şubenin önünde pasaportunu bekleyenmi dersin eşine hediye alanı mı dersin.... Koca rezalet.....Ofise geri dödüm bir saat sonra ofisin önünden bi araç geçti mahkum arabası gibi :) bi baktım ups kargo hemen koşup arabaya atladım 10 km takip ettim durunca kapıya dayandım....İşte orda öğrendim cumartesileri çalışmama kararı aldıklarını tabiki ben şikayetimi çoktan gerekli mercilere bildirdim....Şunu tecrübe. Edindim TR de kargo sektörünün çivisi çıkmış durumda hemen hemen her firmayla bi kavgamız oldu...Müşteri memnuniyeti nezaket...Geri bildirim güler yüz aramayın yok öyle bi dünya...Ülkemizde bu konuları denetleyip gizli müşteri kılığında hakettiği yaptırımlara vesile olacak devlet kanallı uygulamalar olmalı yoksa çeki düzen verecekleri yok kendilerine....Cuma saat 4 te gelen kargoyu pazartesi alabilecekmiyiz bakalım...

Son düzenleme:

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Lastikleri gittim teslim aldım....

52632d843016c78326fae7e992ad1c88.jpg

Fabrika kokusu üzerinde umarım aynı sıkıntıyı yaşamam bir boşlukta taktırmaya gideriz.... 2017 7.hafta üretimi...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatörün son düzenlenenleri:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Lastikleri gittim teslim aldım....

52632d843016c78326fae7e992ad1c88.jpg

Fabrika kokusu üzerinde umarım aynı sıkıntıyı yaşamam bir boşlukta taktırmaya gideriz.... 2017 7.hafta üretimi...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bence tekrarlama olasılığı yüksek Enes mutlaka takipte ol ve bir daha olursa para iadesi iste ;)

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Bu sorunla karşılaşan diğer serilerde de var. Line serisinde de var bu problem. Yol tutuşu çok iyi ama çok çabuk ömrü doluyor diyor çoğu kişi. Lastik alacak olsam şu anda cpc5 alırdım. Fiyatı uygun olup ıslak zemin etiketi a olan başka lastik yok gibi, nokian haricinde.

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Bu sorunla karşılaşan diğer serilerde de var. Line serisinde de var bu problem. Yol tutuşu çok iyi ama çok çabuk ömrü doluyor diyor çoğu kişi. Lastik alacak olsam şu anda cpc5 alırdım. Fiyatı uygun olup ıslak zemin etiketi a olan başka lastik yok gibi, nokian haricinde.
Mutlu yeni lastikleride takalım kullanalım ilerleyen sürecte lastik üzerindeki değişimleri gözlemleyelim...Eğer gene aynısı olursa öne sürdüğümüz varsayımlar gerçek olur...Şimdi ne desek ne genelleme yapsak boş...3 gün sonra lastikleri takar serüvene başlarız...

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Mutlu yeni lastikleride takalım kullanalım ilerleyen sürecte lastik üzerindeki değişimleri gözlemleyelim...Eğer gene aynısı olursa öne sürdüğümüz varsayımlar gerçek olur...Şimdi ne desek ne genelleme yapsak boş...3 gün sonra lastikleri takar serüvene başlarız...

Aynen senin için demedim zaten. Genel anlamda. Bir dahaki sene benim de yazlık lastik seçim maratonu olacak. :D

Üst Alt