Nokian Lastik Hakkında Her Şey

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Nokian Tyres Orta Avrupa’daki otomobil üreticileriyle işbirliğini güçlendiriyor.

BMW Grup Nokian WR D4 kış tipi lastiklerini BMW X1 için orijinal ekipman olarak onayladı. Bu yüksek performanslı Spor Aktivite Aracı (SAV), 225/55 R17 97H ebatlarında Nokian WR D4 kullanmaktadır.
Nokian tarafından geliştirilen yeni nesil kış lastiği Nokian WR D4 Türkiye hava şartlarına mükemmel uyum sağlar. Nokian WR D4 yüksek hızlarda bile mükemmel yol tutuşu ve konforlu bir sürüş sunar. Lastik, BMW Grubu'nun yüksek standartlarını karşılar ve kaliteye değer veren sürücüler için hem güvenli hem de şık bir seçimdir.
BMW Grup’tan OE (Orijinal Ekipman) onayı alabilmek için, Nokian WR D4,otomobil üreticisinin kapsamlı test programından geçirilmiştir. Bu, lastiğin aracın yol tutuşunu optimum bir şekilde takviye ederek sürücünün araç ve lastiklerini maksimum performansta kullanmasını sağlar.
Nokian Tyres özellikle İskandinav ülkelerinde, uzun süredir aktif olarak otomobil üreticileri ile işbirliği yapmaktadır. BMW Grup ile işbirliği bu operasyonları genişletmekte ve Nokian Tyres’ın Orta Avrupa’daki ve Türkiye’deki pozisyonunu güçlendirmektedir. Orta Avrupa dünyanın en geniş kış lastiği pazarıdır ve bundan dolayı Nokian Tyres’ın büyüyen en önemli alanlarından biridir.
  • Nokian Tyres Grup Satış Müdürü Markus Honkala şöyle dedi; BMW Grup ile işbirliği göstermektedir ki, dünyanın en kuzeyindeki lastik üreticisi olarak bize saygı duyulmakta ve ürünlerimizin kalitesine değer verilmektedir. Bu, OE (Orjinal Ekipman) faaliyetlerimizi ve sektördeki konumumuzu daha da geliştirmek için çok önemli bir adımdır.
Nokian Tyres, BMW’ye verdiği kış lastiklerini, 80 yılı aşkın süre önce dünyanın ilk kış lastiğinin doğduğu yerde, Finlandiya’daki Nokian fabrikasında üretmektedir.

Nokian_Tyres_WR_D4_tyre2.jpg

Nokian_Tyres_WR_D4_tyre3.jpg

Nokian_Tyres_WR_D4_tyre4.jpg

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
@kadir Toyo tires al :D Ön cama da Toyo yazdir :D
Aslında aracın kitabında kabaca aynı lastiği kullanın yazıyordu bende Toyo alacaktım ama toyo için pek olumlu yazılar göremeyince nokian aldık :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi Kadir'inkiler çakma Nokian herhalde ondan. :p
Aliexden almıştım china small postla :)

Ürktüm bi an bende de var mı diye koşturudum aşağıya, bir şey yok şükür :) yani bana yok gibi geldi..Ekli dosyayı görüntüle 32477
Abi seninkiler line serisi mi ?
Lastik tarihi , montaj tarihi ve yapılan km nedir?

Eve geçince faturaya bakayım bi ondan sonra bildiricem
Faturayı buldum.

Nokian sitesinden iletişim adresine mail attım fatura resmini ve lastiklerin resimlerini montaj tarihi lastik tarihi takılan km mevcut km gibilerini yazıp gönderdim.

Müşteri hizmetlerini aradım.

-kor metal güvenlik dedi.
-abey orda kimse yok mu dedim
-vallah yok kurban dedi
-tamam kurban yarın ararık dedim
-ara kurban dedi :) :)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Benimkiler Line serisi Kadir ,geçen yıl 3. ay da almışım üzerine yaklaşık 10 bin km yaptım. Lastikler 2017 5 hafta üretimi..

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Benim cok az var 2015 mayis cikisli Goodyear effgrid 4 oluklu. 2017 bahar aylarinda lastik ugultusu hic yoktu simdi 120 km hiz ile hafiften basladi. Lastik yıllandı Sertlesme oldu dogal bi durum. Memnunum seneye degisiriz 2019 baharda

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
03.05.2018de 9tane mail ile resimleri fatura vs attım bekliyorum..

Kim aramış smslerine bakıyorum.
Mail kutusunu güncelleyip duruyorum.
Cevapsızları kontrol ediyorum.

Çıkk kimse yok.

Gecen hafta yine nexen tire işini yaptık :)
Nexene doğru kayıyorum...

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
03.05.2018de 9tane mail ile resimleri fatura va attım bekliyorum..

Çıkk kimse yok.

Aferin :D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
03.05.2018de 9tane mail ile resimleri fatura vs attım bekliyorum..

Çıkk kimse yok.

Arasana, sadece mail at bekle olur mu hiç

Üst Alt