Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Nissan Qashqai En Güvenli Suv Seçildi

Konu, 'Nissan' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

 1. ktaskan

  ktaskan Aktif

  Şehir:
  Utrecht-Hollanda
  Araç Markası:
  2014 Mazda 3 Power
  Araç Renk ve Tip:
  Sedefli İnci Beyaz
  Nissan Qashqai, bağımsız test organizasyonu Euro NCAP tarafından en güvenli kompakt aile otomobili seçildi.

  Nissan Qashqai, bağımsız test organizasyonu Euro NCAP tarafından en güvenli kompakt aile otomobili seçildi. Qashqai, özellikle çocuk ve yetişkin koruma testlerinde olağanüstü performansıyla ödüllendirildi.

  Ödüllü Crossover Nissan Qashqai, bağımsız test organizasyonu Euro NCAP tarafından yapılan güvenlik testleri sonucunda rakiplerini geride bırakarak ”En Güvenli Kompakt Aile Otomobili” seçildi. Nissan’ın övgüye değer bu son başarısı, 2014 yılında X-Trail ve Pulsar için alınan Euro NCAP ödülü ile birlikte güvenilir üretici marka kimliğini daha da güçlendirdi.

  Maksimum Koruma İçin En Yüksek Puan

  Önden çarpma testinde Qashqai'nin yolcu kabini, sağlam yapısını korudu. Darbe sonrasında sürücü yerindeki cansız manken incelendiğinde ise sürücü ve ön yolcunun hem diz hem de uyluk bölgesinin zarar görmediği görüldü. Qashqai, yandan çarpma testinde de vücudun her kısmını çok iyi koruduğu için bu bölümden maksimum puan aldı.

  Qashqai, çocuklar ve bebekler için de ileri düzeyde koruma sunuyor. Dinamik testlerde kullanılan çocuk mankenlerin test sonuçlarından gelen veriler değerlendirildiğinde, çocukların zarar görmediği ortaya çıkıyor. Böylelikle Qashqai, çocuklar için güvenilirliğini bir kez daha kanıtlamış oldu.

  Yolcu ve çocuk güvenliğini en tepe noktada tutan Qashqai, yayalar için de koruma sağlamayı unutmuyor. Yayaya çarpma durumunda mümkün olan en az hasarı vermeye yönelik tasarlanan ön tamponuyla, maksimum puan aldı.

  En Başından Tasarlanmış Güvenlik

  Qashqai'nin güçlü Euro NCAP performansının ana faktörünü gelişmiş güvenlik teknolojileri ağı oluşturuyor. Yenilikçi “Nissan Güvenlik Kalkanı” içerisindeki elektronik sistemler hem sürücüye hem de yolculara yüksek pasif güvenlik seviyesini sağlıyor.

  Otomatik Çarpışma Önleyici Sistem, Yorgunluk Algılama Sistemi, Şerit Takip Uyarı Sistemi, Otomatik Uzun Far Asistan ve Trafik İşareti Tanıma Sistemi, Qashqai’nin sunduğu Güvenlik Kalkanı teknolojilerinden bazıları. Nissan Güvenlik Kalkanı aynı zamanda, Çevre Görüş Sistemi teknolojisi sayesinde Kör Nokta Uyarı Sistemi ve Hareketli Nesne Algılama Sistemi’ni mümkün ve ulaşılabilir kılmaktadır.
   
 2. ezmocesteri

  ezmocesteri Moderatör Yetkili Kişi

  Şehir:
  Ankara
  Araç Markası:
  2013 - Mazda 3 Dizel
  Araç Renk ve Tip:
  Beyaz Sedan İmp.
  Qashqai ödül aldığı testler var mı, diğer markalar kıyası ya da. Yandan çarpma da vücudun her kısmını hangi yönüyle çok iyi korumuş, nasıl bir sistem, model ya da teknoloji kullanmış acaba ?
   

Sayfayı Paylaş