Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Nissan İnfiniti i30

Konu, 'Diğer Modeller' kısmında selim tarafından paylaşıldı.

1. selim

selim Sessiz

Eylül ayında almış olduğum İnfiniti i30 hakkında ilk izlenimlerim ve fotoğrafları paylaşıyorum;

Arac gercekten temiz cok sukur, ben hayatimda bu kadar rahat bir araca binmedim, görenler dönüp bir daha bakiyor, bmw merco sahipleri bile bakiyor, egom tavan yapti yani :)

3.0 v6 otomatik, abartmiyorum koltuga yapistiriyor, sakin kullanmak icin kendinizi baya tutmaniz gerekiyor, ben kendimi araca birakiyorum o kendi kendine yag gibi suzulup gidiyor, sakin kullanimda sehir ici 30 35 kurus, sehir disi 120km sabitte 22 kurus yakiyor, tek eksisi her aracin park edebilecegi yere park edemiyorsunuz :)

Suspansiyonlari lokum gibi kendine asik ediyor, bir abimin deyimiyle " bu nasil araba 2+1 ev gibi" :) hata mi yaptim diyorum kendime, böyle bir aractan sonra ben neye binerim diye şimdiden takinti yapmaya başladim :)

İnfiniti Nissanin Amerika pazarina yönelik farkli marka ismi koyarak tasarladigi bir marka, tipki Toyotanin Lexus'u gibi, cogu kisi bu araci ilk defa gorup duyuyor, acikcasi bu hosuma gidiyor, her yerde her sokak arasinda dolanan siradan araclardan degil.

Aractan memnunum ama aklim hala mercedes ile makul fiyati ve sorunsuzluguyla aklimda yer eden mazda da. Gerci benimkide japon mercedesi :) esim icin arac baya buyuk ama satsam ne alcam, yok ya satamam ben bu araci :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. selim

selim Sessiz

[​IMG][/URL][/IMG]

ezmocesteri, Oğuzhan ve domestos bunu beğendi.
  3. selim

selim Sessiz

[​IMG][/URL][/IMG]

immmir ve domestos bunu beğendi.
  4. selim

selim Sessiz

[​IMG][/URL][/IMG]

ezmocesteri, immmir ve domestos bunu beğendi.
  5. selim

selim Sessiz

[​IMG][/URL][/IMG]

ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.
  6. selim

selim Sessiz

[​IMG][/URL][/IMG]

ugura09, immmir ve domestos bunu beğendi.
  7. selim

selim Sessiz

Digital klima, orjinal kendinden amfili cift antenli bose ses sistemi, sinyal verildiginde viraj ici aydinlatma, elektrikli koltuklar, acilir tavan, hiz dabitleyici ve el gazi, fabrikasyon alarm, bagaj acabilen orjinal uzaktan kumanda, 97 yilinda her ust sinif aracta bulunmayan triger zinciri, hatta gunumuzde de denk gelmedigim garaj kapisi bahce aydinlatma vs kumandalari tek kumanda da toplama (güneşlikte 3'lü kumanda modulu),
    Ilk sahibinden aldim, lpyi ben taktirdim, yaklasik 25bine mal oldu, simdi bunu satacak olsam ne alinabilir ki bu fiyata, ilcede gorev yapiyorum evim il merkezinde , haftada 500 600 km sehir disi yapiyorum, il merkezine tayinim cikarsa esiminde kullanabilecegi bir arac almak icin satabilirim, simdiden bir kac talip var ama bakalim hayirlisi :)

incirinaltı ve domestos bunu beğendi.
  8. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hayırlı olsun @Selim; Muhtemelen ilk sahibinden olması nedeniyle araç çok temiz ve diri duruyor, Allah kaza bela nazar vermesin... Bu segment araçlar insanı kendisine bağlıyor, rahatlık, konfor ve donanımı bu fiyata alınabilecek seviyede olması insanı şaşırtıyor.

Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler. Plaka da ayrıca sana özel olmuş gibi... :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Haziran 2016
  9. mcmelankolia

mcmelankolia Aktif

Araç Markası:
    1997/626
    Araç Renk ve Tip:
    Sedan
    Maşallah Hayırlı Olsun Allah Kaza Bela Vermesin..

Tapatalk

10. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Maşallah :nazar: hayırlı olsun,bu sınıf araçlara alıştığınızda diğer C ve B sınıfı araçlar çok küçük görünüyor bir ihtimal C sınıfı alabilirsiniz ...

11. faroz_52

faroz_52 Aktif

Hayırlı olsun satın almış olduğunuz araç E segment bir arac nissan maxima ile ortak kupa şase ye sahip dünyanın en sessiz v6 sı diye çıkmıştı yollara ABD de o yıllarda mercedes ve bmw yi sollayarak 1. Olmuştu....Eğer mazda ya geçmek istiyorsanız xedos 9 929 dan başlayıp mazda 6 ile de devam edebilirsiniz....Bütçenize göre.....Sizi bu saatten sonra mazda 3 tatmin etmeyecektir E den C ye gecmek pek akıllıca olmayabilir pişmanlık yaratabilir...

12. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Maşallah araç çok güzel ve ilgimi çeken bir model. Yanlız o vites kolunu tasarlayan mühendisler acaba kör oldumu yoksa hala görüyorlar mı? Sırf o kolu sevmediğimden belkide birkaç aracı almaktan vaz geçmiştim.

13. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Tekrar hayırlı olsun.

Benimde hoşuma giden bir model. Bazen trafikte denk geliyorum, gördüklerimin hepsi çok temiz oluyor. Büyük ihtimal ilk sahipleri memnun kaldıkları için satmıyor, ilk sahibindeki arabalarda çok temiz oluyor.

Parca durumunu araştırdınız mı? Nerelerde bulunuyor, başka markalarla uyumlu parçalar varmı?

Amortisör, triger seti, ön takım parçaları ne kadardır?

14. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Bununla ne yol gidilir ama :) Maşallah :nazar:

15. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Maşallah çok güzel duruyor, 3.0 V6 nasıl bir şeydir acaba :)

16. selim

selim Sessiz

Sagolun arkadaslar, aracin ilk sahibinden oluşu daha bir cezbetmisti beni, evet bu sinif bir araca bindikten sonra baska sinif araclarda tatmin olmak imkansiz, dediginiz gibi ilk ciktigi yillarda merc s class audi a6 vb modelleri gecerek yilin otomobili secilmis, motoru 100e yakin patentli ozel bir motor, parca sikintisi yok gibi, zaten nissan maxima ile far stop tampon grubu haric birebir ayni, motor ve arac cok sesssiz, ust devirlerde bir gurleme duyunca insan hep gaza basmak istiyor. Sizlerede boyle guzel araclar nasip olur insallah.

17. immmir

immmir Aktif

Araç Markası:
    2012 Mazda 3 Touring D
    Araç Renk ve Tip:
    Kristal Beyaz-Sedan
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanın inşallah.

18. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Daha önce forumda bu araçtan bahsetmiştik. Bana Enes mi önermişti,ben mi foruma sormuştum tam hatırlamıyorum. Bayağı bi takip ettim ilanları ama alma cesaretini gösteremedim, hayırlı uğurlu olsun,Allah kazadan beladan korusun...

19. 34emre0435

34emre0435 Sessiz

İnfiniti candır

uploadfromtaptalk1446587887297.jpg

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ezmocesteri bunu beğendi.
  20. faroz_52

faroz_52 Aktif

Ben önermiştim abi maxima QX yada infiniti i30 demiştim :)

incirinaltı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş