Nexus Araç İçi Kayıt Cihazı

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Kargo dahil 32,99 tl verip aldım, param resmen çöpe gitti. Görüntü çamur gibi hiç bir şey belli olmuyor. Dikkatli olun sakın almayın bu cihazdan. Videoyu izleyin ne demek istediğimi anlarsınız...

Moderatörün son düzenlenenleri:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Aracın motor sesi su motoru gibi çıkıyor Görüntü kirliliği biraz da senin ön camın pisliğinden Hayırlı olsun diyeyim ama o fiyata çok kalite beklenmez ki, günü kurtarma adına iyi yine de

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Görüntü ve ses berbat gerçekten... Bu kadar ucuz fiyatlı kameraları gördüğümde ne farkı var acaba? diye düşünüyordum... Görmüş olduk Murat, bilgilendirme için teşekkürler...

Hiç yoktan iyi olabilir ama para vermeye değmez, daha iyi bir şey almalı...

naziii

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Titresimi dijital olarak engellenmiyormu zaten
Tabi ki dijital olarak yapıyor.Burda bahsettiğim mekanik, kayıt cihazının gövdesinde ve ya lensinde bulunan ya da olması gereken sensörler ve engelleyiciler.Perde hızına bağlı olarak titreşimi engellemesi gerekirken videoda ki gibi olmaması ya da yetersiz olması nedeniyle bulanıklık yapıyor,titreşim nedeniyle yanlış focus yapıyor.

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Herkesi kekledin ya, helal sana;), bende de var kayıt cihazı çok kaliteli değil ama, ilk aldığımda biraz kullandım, sonra donmaya başladı, ayarlayamadım bende bıraktım torpido da yatıyor.

Üst Alt