My Japan History

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
1. 93 323 Sedan --> Garaşimşek (2008)

İlk Mazda aracım buydu, tamamen şans eseri tanıştık. Km. 200.000 civarıydı ama motoru canavar gibiydi, aldıktan sonra ön takımı elden geçirip sorunsuzca kullandım. Hiç lpg takılmamıştı, ben taktırdım ve bu araçla gezdiğim kadar başka araçla gezmedim :p O zamanlar bu aracı gören reno ve tofaş tayfası hasta oluyordu... 4 cam otomatik, aynalar elektrikli vs. vs. Kıyasladıklar corolla bile bom boştu...

28032008038.jpg

2. 97 323 Practica --> Meymenetsiz (2010)

Bu araç çok şanslıydı. Eski sahibi hiç bakmamış, bende ucuz bir rakama alıp her şeyini yaptırmıştım. Hatta rengi açık olduğu için komple boyatmıştım :) Gidişi filan çok güzeldi, lpg takılmamıştı, bende taktırmadım öylece kullandım :) Aracın yarı fiyatı kadar ses sistemi vardı üzerinde :)

Mazda (1).jpg

3. 97 Accord --> Aga (2014)

Aracı az çok biliyorsunuz sorunsuz ve güzel bir araçtı. Şansıma bunda da lpg yoktu alır almaz ben taktırmıştım :) Ve ilk defa bu araç bana para kazandırmıştı :)

2014 (6).jpg

4. 97 Lantis --> No name (2015)

Fotoğrafta görüldüğü üzere liftten inmeyen bir araçtı. Eski sahipleri fazlaca bakımsız bırakmış... Aldığımın ilk akşamı yolda kalma tehlikesi atlatınca o an soğudum araçtan... Allah düşmanımın başına bakımsız Mazda vermesin...

2015 (4).jpg

5. 2012 Civic --> No name (2016)

İlk gördüğümde çok beğendim ama saçma sapan trim sesleri ve performanssızlığı yüzünden soğuduğum araç. Bu millet bu araca neden bu kadar para verir anlayamadım, hala daha düşünüyorum ama çözemiyorum :) Ben piyasasını yüksek görünce çok yüksek beklentiler içerisine girdim galiba :p

20160312_150837.jpg

6. 2004 Accord --> King (2016)

Kelimeler kifayetsiz kalıyor...

20160501_104313.jpg

7- Mazda 6 GG 2007 --> Hello Kitty

20170415_182341.jpg

8- Mazda 3 BL 2011 --> Traktör

20170514_193953.jpg

Son düzenleme:
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Bir süre duruluruz artıkın :) ama ileride 7 serisi düşünülebilir, beni batıracağını bilsem bile, benzin döküp yakacak olsam bile 1 kere almak istiyorum :D
İnsanın ocağına incir ağacı diker o be abi. :D Bir de o sınıf arka koltukta oturmak için bence, sürmek için değil.
Ben de M6 dan sonra camry gibi düşük bütçeli E sınıfı düşünebiliirim belki, artık Allah bilir 2030 lar mı olur ne? :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Güzel konu olmuş Murat ellerine sağlık. Okurken bitmesin istedim. :) Bence de durulman şart artık. Kral ın maşallahı var. Allah kaza bela vermesin.

Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Hayat bir film şeridi :) cici bi konu olmuş devamı olacakmı? Japan history german history filan falan.... :)

romulus

Katılımcı
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
King'in maşallahı var. Güzel günlerde kazsız belasız inşallah.Ne yakıyor acaba şehiriçi? 2,4 lük motora göre az yakıyordur tahminim ama...

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
King hakikaten honda'nın tek sevdiğim kasası. Atmosferiğin dibi.
Maşallah kazasız belasız.

Harika görünüyor. İçin dusmedi desem yalan olur kazasız belasız günler de kullan.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan