Müşteri Temsilcilerine Kısa Yoldan Ulaşmak İçin

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hepimizin başına gelmiştir, bankalar ve bazı diğer kurumların çağrı merkezini arayıp, dakikalarca bant kaydı dinleyip, sinirden telefonu kapattığımız olmuştur... Benim çok oldu... :D

Şimdi kısa yoldan, "canlı" birilerine ulaşmanın yolunu paylaşıyorum... İnşallah hiç ihtiyacınız olmaz... :)

müşteri hizmetleri.jpg

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Turkcell için kısaca bilgi vereyim; aradığınız zaman sesli yanıt sistemi size yardımcı(!) olmaya çalışıyor, o daha size soru sormadan siz ona söverseniz hemen müşteri temsilcisine bağlıyor :D :D

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Turkcell için kısaca bilgi vereyim; aradığınız zaman sesli yanıt sistemi size yardımcı(!) olmaya çalışıyor, o daha size soru sormadan siz ona söverseniz hemen müşteri temsilcisine bağlıyor :D :D
turkcell siri yi mi denedin

Araç Markası
2006 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Son zamanlarda operatör "kısaca ne istediğinizi söyleyin" diyor, ama söyleneni hiç bir zaman doğru algılayamıyor. Bu işin çözümü basit, küfürü basın anında müşteri temsilcisine aktarıyor. Test edildi onaylandı :D
:kptmya::kptmya::kptmya:
küfürün ebatı veya boyu önemli mi abi.
yoksa istediğimizi söyle ye biliyormuyuz:kyfmyrn:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hiç bir şey yapmasalar, kayıtları savcılığa verip suç duyurusunda bulunabilirler bence dikkat edin. Adli para cezaları 3-4 bin liradan başlıyor ve temyiz etme ihtimaliniz yok. :)

Organizasyon katılım ücretini ayrıldığı için isteyen arkadaşım ilerleyen süreçte küfüre başladığını ve kayıtları teslim ederek suç duyurusunda bulunmuş olduklarını ancak savcılıktan davetiye gelince anlamıştı.

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Alıntı bildirimi gelince, Selçuk hocam, Eminevim mevzusunu mu hatırladı acaba diye düşündüm. Doğru çıktı. Hakikaten tebrikler hocam. :)
Aslında hafızam çoğu yerde beni yalanlar, ona güven duyduğum çoğu iddiamı kaybetmişimdir ancak organizasyon ücreti ifadesi ipucu olunca arkadaşınızın yaşadığı sorunu hatırlayabildim :)