MRC Luxury Car Care

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Arkadaşlar firma Kanyon A.V.M.'de. Aracına detaylı temizlik, pasta cila, boya koruma vb. işlemler yaptırmak isteyen üyelerimiz için özel fiyatlar verilecek.
Firmanın işletmecisi eski bir arkadaşım, fiyat konusunda elinden geldiği kadar ikramda bulunacak, konu altına telefon numarası ekliyorum, isteyen arayabilir. MazdaGaraj aracılığıyla arıyorum demeniz yeterli.

Örnek paket fiyatları;

Pasta cila - boya koruma - detaylı jant temizliği - motor temizliği: 250 TL
Detaylı iç temizlik - ozon - detaylı jant temizliği - motor temizliği: 250 TL

Detaylı olarak istediklerinizi izah edersiniz ona göre uygun fiyat verilecek. Meguiar's ürünleri kullanılmaktadır. İşçiliklerine ben kefilim.

Bugün benim aracım elden geçti ama telefonu resetleyince gitti bütün fotoğraflar.

İletişim için;
Tarık Kıdıl: 0532 613 31 88
Kanyon AVM P1 Otoparkı - Büyükdere Cad. No:185 Levent / İstanbul

Örnek çalışmalar;

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bilgilendirme ve katkılarından dolayı teşekkürler Murat... Garaj üyelerine hayırlı olsun.

Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Evet :) ama yakın sayılırsın, ben mesela köfte yiyeceğim zaman 2 saatte varıyorum sizin oraya :D
Bizim buraya ucakla bir saatte gelirsin. İşlemler filan iki saat. Bu kadar hızlı gelebildiği ne göre araban mazda dicem ama mazda da değil. O zaman ben sana gore yanlıs yerdeyim ( kırıkkale)

Discovery cihazımdan gönderildi

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bizim buraya ucakla bir saatte gelirsin. İşlemler filan iki saat. Bu kadar hızlı gelebildiği ne göre araban mazda dicem ama mazda da değil. O zaman ben sana gore yanlıs yerdeyim ( kırıkkale)

Discovery cihazımdan gönderildi
İlkokuldan beri karıştırıyorum zaten ikisini :D :D

Üst Alt