Mazda 323 BJ (1999-03) Motor Alt Plastik Koruma

SercanTEK

www.sercanca.com
Araç Markası
1991 - Tabanvay
Araç Renk ve Tip
Kırmızıyı Severim (:
Merhaba,

Bayramda köye gittiğimde biraz altı sürtmüştü. bugün kontrol ettiğimde ön plastik karter muhafazanın bayağı kırıldığını gördüm. benden önceki sahibinde de sanırım kırılmalar olmuş. bir şekilde sabitlemişler.

Sorum şu bu muhafazanın yerine metal olan versiyonunu bulamazmıyım ? üretildi mi ? sanayide parçacılara sordum yok dediler. internete baktım plastik vardı.

Metal ?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Başka marka ve modellerde metal olan var mı bildiğin, belki uyumlu olabilir, deneyip minik dokunuşlarla uyumlu hale getirilebilir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Başka marka ve modellerde metal olan var mı bildiğin, belki uyumlu olabilir, deneyip minik dokunuşlarla uyumlu hale getirilebilir.

Bildiğim kadarıyla; tofaşklarda metal mevcut :D Metal olarak Mazda da duymadım görmedim, bir sakıncası vardır elbet ki, Mazda bunu plastik üretmiş, ayrıca o plastik zımbırtı karter koruma değil, kayışlara su sıçramaması için mevcut.

HAKAN24

Katılımcı
Araç Markası
2007 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
Bizim araçlar malum alçak. Plastik yerine metal kullanmak biraz riskli olmaz mı ? Sonuçta aracın en alt noktası plastik temas halinde bir şekilde bağlantı noktalarından dahi atar. Aklıma şu haber geldi . Allah korusun.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Ben en son servisde 60 tl bi tarafi 65 tl bi tarafi olarak almistim.
Davlumbazlarda 45 tl falandi orjinal fiyatlari ;)

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Astinanın

Mazda3 davlumbazı 200 tl
Alt koruma 1.500 tl~ 3 parça
Sol arka davlumbaz lazım. Ender'e fotosunu göndereceğim, bazı modeller de gelmemiş diyor arkadaşlar ( o bölüm saçmış ) yedek parça resimlerimi kopyalıyormuşsun , kuşlar söyledi;) :)

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Sol arka da davlumbaza benzer ek bir parça var. Onun fiyatını mı yazdın diyorum? Diğer konu ise ;
IMG_8067.jpg

Soyadın Gümüş değilse pardon diyeyim.

Üst Alt