Mobil Uygulamalar

metece44

Katılımcı
Merhabalar akıllı telefonlarımız için yararlı bulduğum ve kullandığım uygulamarı paylaşmak istiyorum

E-broşür
Bir çok markaya ait güncel broşür, katalog, dergi, indirim ve fırsat bilgileri.

Mobil Tv izle (nedense google playde kaldırıldı isteyenler için link koydum)
İsminden de anlaşılacağı gibi Tv izleme uygulamasıdır. Muadili uygulamlara göre sade ve en önemlisi virüs yoktur. link http://kolayurl.com/11ls

AndroTurk Radyo
Başarılı radyo programı

Stocard
Cüzdanınızdaki tüm alışveriş kartlarından kurtulun diyor. kullanıyorum

Mx Player
Tüm formatları destekleyen video player uygulaması

Shazam
En sevdiğim. Uygulamayı açıp müziği dinletiyorsunuz sanatçı ve şarkı adını söylüyor.

Android Assistan
Sistem, Dosya ve önbellek temizleme. Telefonu daha da yavaşlatan Clean masterdan daha iyidir.

Sygic Navigasyon
Daha önce ayrı konu açmıştım. En iyi navigasyondur kendileri

EA Sports UFC
Sevdiğim box oyunu

17Track
yurtdışından alışveriş yapıyorsanız. Uluslararası Kargo Takip

Zenmate Security
ip gizleme bazı zamanlar . . kapanan youtube twitter erişim

C launcher
Launcherlerin içinde en iyisidir telefonu kasmaz rami kullanmaz. Arayüzden sıkılanlar için birebir

VidTrim
Video kesme biçme düzenleme Android için

Bitdefender Mobile Security Antivirüs
Rami kasmayan pc den de bildiğimiz gibi. androidde de kendini ispatlamıştır

Sky Gramblers: rise of glory
Aynı wifi agındayken 8 ayrı arkadaşa kadar aynı anda uçak savaşı. baya eğlendirir kendileri

Akinator the Genie
Aklınızdaki kişiyi sizlere soru sorarak biliyor. zaman geçirmek için ideal

Airbirds flyShoot
uzay göktaşı uçak vs oyun yani.Akıllı televizyonu ile 2 kişi aynı anda oynanınca güzel oluyor

ve tabiki Tapatalk, Mackolik, Dropbox, Sahibinden, Markafoni, kliksa, Skype ve WhatsApp

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Stocard güzel bir uygulamaymış. Birde şunun Kredi Kartı uygulamsını yapsalar harika olur :)

Paylaşım için teşekkürler

Acr :
telefon konuşması kayit

Meteoroloji :

Nobetci eczane :

İngilizce çeviri programları

Stt :
Konuşmayı metne çeviren

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Fast Reboot isimli programcık boyundan kat kat büyük işler başarıyor... Telefonun daha doğrusu android sisteminin gereksiz kullandığı ram'i boşa çıkartıyor... Diğer programlar gibi şu kadar yer buldum abi temizliyeyim mi, ama daha önce şunu da indirmen gerekiyor veya bunu da satın alman gerekiyor diye kafa ütülemiyor... :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Fast Reboot isimli programcık boyundan kat kat büyük işler başarıyor... Telefonun daha doğrusu android sisteminin gereksiz kullandığı ram'i boşa çıkartıyor... Diğer programlar gibi şu kadar yer buldum abi temizliyeyim mi, ama daha önce şunu da indirmen gerekiyor veya bunu da satın alman gerekiyor diye kafa ütülemiyor... :)
Hemen indiriyorum o zaman, şarj bela olmaya başladı

Trivia Crack da hastalık oldu

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Mobil forumun birinde okudum facebook ile messenger programi kaldirin telefona sanki ssd takilmis gibi hizlacak yaziyordu kaldirdim harbide. Saha kalkti tabi dusuk islemci ve ramli telefonlar icin gecerli.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ben o tarz şeylerin uygulamasını indirmeden, tarayıcıdan açarak kullanıyorum zaten... :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Telefonunuzda; WhatsApp uygulamasını kullanıyorsanız eğer, arada bir bu uygulamanın Media dosyasında çöp olarak arşivlenen "Status" yani durum dosyasındaki ıvırı zıvırı silmenizi tavsiye ediyorum... Listemizdeki onlarca kişi her gün durum paylaşıyor ve bu dosyada çoğu arşivlenerek gereksiz yük oluşturuyor. Periyodik olarak silmekte fayda var bence. :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Telefonunuzda; WhatsApp uygulamasını kullanıyorsanız eğer, arada bir bu uygulamanın Media dosyasında çöp olarak arşivlenen "Status" yani durum dosyasındaki ıvırı zıvırı silmenizi tavsiye ediyorum... Listemizdeki onlarca kişi her gün durum paylaşıyor ve bu dosyada çoğu arşivlenerek gereksiz yük oluşturuyor. Periyodik olarak silmekte fayda var bence. :)
İlk zamanlar, kişinin durumuna bakmazsanız paylaştığı durum fotoğraf veya videoları telefona indirmiyordu. Şimdi kişilerin durumuna bakmasak bile indiriyor ve gereksiz depolama yapıyor. Bir kaç hafta bakmamıştım, resmen çöplük olmuş.

Şimdi, iki üç günde bir temizlik yapıyorum. Tavsiye ederim...

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Waze Nedir? Waze Nasıl Kullanılır?

Cep telefonunuza indirip deneyebilirsiniz. Oto kullanmadan, sağ koltukta iken kullandım.​
Otonun kaç km. hız ile gittiğini, yol hız limitini ekranın sol alt köşesinde digital olarak gösteriyor.​
Yoldaki trafik sıkışıklığını, bir kazayı, polis kontrollerini ve başka birçok bilgileri de ücretsiz sunuyor.​

Aşağıdaki videoda gerekli tüm açıklamalar mevcut.