Mitsubishi L200 2014 de Zirvede Bitirdi

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Mitsubishi L200, 4.200’lük adetlik satışla 2014 yılını pick-up segmentinin lideri olarak kapadı.

2014 yılını 4.200’lük adetlik satışla tamamlayan Mitsubishi L200, pick-up segmentinin bu yılda açık ara lideri oldu. 2006 yılındaki lansmanından bu yana hem bireysel hem de filo kullanıcılarının vazgeçilmez pick-up aracı haline gelen Mitsubishi L200’ün pazar payı yıl sonu itibariyle yüzde 32,8’e ulaştı.

L200'ün içinde bulunduğu pick-up pazarı, 2014 yılında yüzde 8,8 oranında daraldı. Daralan pazara rağmen Mitsubishi L200’ün satışları yüzde 17 oranında artış gösterdi.

2014’ü zirvede kapatan Mitsubishi, 2015 yılında da L200 ile liderliğini korumayı hedefliyor.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Benim de Hilux ve DMax ile birlikte en beğendiğim pick up L 200 dür. Tebrikler Mitsubishi ye

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Babamda 2008 olanı var. Aracın motoru çok zevkli rampada gaza dokununca hiç nazlanmıyor falan ama ön tarafını çok dar yapmışlar. Binerkende kafayı iyice eğip binebiliyorum. Arka tarafta tam tersi gayet rahat yapılmış. Binek araçla kıyaslamak saçma olur ama sırf yüksek araca bineyim diye alanlar için konfor çok kötü.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Babamda 2008 olanı var. Aracın motoru çok zevkli rampada gaza dokununca hiç nazlanmıyor falan ama ön tarafını çok dar yapmışlar. Binerkende kafayı iyice eğip binebiliyorum. Arka tarafta tam tersi gayet rahat yapılmış. Binek araçla kıyaslamak saçma olur ama sırf yüksek araca bineyim diye alanlar için konfor çok kötü.

demekki babana bi şöför bulman gerekecek :D

Üst Alt