Mitsubishi Galant

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Unuttuğumuz yahut Türkiye ye az sayıda gelen
Birçok marka model vardır...
Bunlardan bir taneside Galant idi...
Duyanlar duymayanlar...
Görenler görmeyenler...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bilgi sahibi değilim ama duruşu güzel görünüyor, Mitsu mühendisleri yeniden hayat verse ortaya güzel şeyler çıkar bence.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Benim Mazda dan sonra kendime yakın gördüğüm marka Mitsubishi'dir. En kötüsü bile kral arabadır mitsonun :) Bu modelde güzelmiş.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Almanya dönemlerimde (çocukluk) sıkça gördüğüm ve çok hoşuma giden modeldir kendileri... Türkiye ye geldikten sonra; burada gördüğüm araba piyasası beni delirtmişti.

Adama 1982 model sıfır Jetta gördüm ben diyorum, neredeyse beni dövecek... İlk Jetta'yı 2005 yılında gördü ya hayvan... :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Almanya dönemlerimde (çocukluk) sıkça gördüğüm ve çok hoşuma giden modeldir kendileri... Türkiye ye geldikten sonra; burada gördüğüm araba piyasası beni delirtmişti.

Adama 1982 model sıfır Jetta gördüm ben diyorum, neredeyse beni dövecek... İlk Jetta'yı 2005 yılında gördü ya hayvan... :)
Abi ne güldüm ya :D Adam ne yapsın ülkeye gelmemiş diye hiç üretilmemiş sanıyor.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9

Benzer bir olay başımdan geçti :D

Üst Alt