Mitsubishi Attrage

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Donanımı harika, fiyatı daha da harika ama bana göre tasarımı ve motor seçenekleri berbat ötesi olmuş... Demek oluyor ki; hiç bir şey değerinden ucuza alınamıyor... Bu arabanın, bu tasarımla değeri demek ki bu kadar oluyor...

Biraz daha kaliteli Linea olmuş gibi geldi bana. :p

http://samurayetkisi.com/

DrOkan

Katılımcı
Denizli teraspark avmde gördüm ne çirkin bir araba modeli-markası neymiş diye bir bakış attım hepsi o :) Bence linea çok daha güzel görünüyor...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Yorum bile yapamicam :)

aday

Sessiz
Araç Markası
2013 Lancer
Motorunu beğendim ben, deneyenler de memnunmuş; şehir içi 5,6lt yakıt fena değil, donanıma herkes hayran ama standart B sedanlar gibi tasarım itici gelebilir. 20.000km bakım aralığı ve Japon olması birlikte düşünüldüğünde güven veriyor. Yurtdışı versiyonlarında deri koltuk+ekran+geri görüş kamerası gibi özellikler mevcut(incelemelerde gördüğüm kadarıyla) ama Türkiye'de yok. Fiyat olarak daha rekabetçi olabilse şansı artardı, şu koşullarda çok fazla talep göreceğini sanmıyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Motorunu beğendim ben, deneyenler de memnunmuş; şehir içi 5,6lt yakıt fena değil, donanıma herkes hayran ama standart B sedanlar gibi tasarım itici gelebilir. 20.000km bakım aralığı ve Japon olması birlikte düşünüldüğünde güven veriyor. Yurtdışı versiyonlarında deri koltuk+ekran+geri görüş kamerası gibi özellikler mevcut(incelemelerde gördüğüm kadarıyla) ama Türkiye'de yok. Fiyat olarak daha rekabetçi olabilse şansı artardı, şu koşullarda çok fazla talep göreceğini sanmıyorum.

Bu donanımda bu segmentte 44 bin liraya araba zor bulunur, fiyat konusunda bence gayet rekabetçi olmuş ama tasarım hoş değil...

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
tam ş.içi arabası bence, tasarım çok süper olmasa da donanımları güzel
yakıtı iyi,
otomatik şanzuman 4 mü 5 mi ileri acaba?
bu araç için kampanya yok galiba

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Suzuki'nin de SX4 modeli vardı, HB modeli harika iken, Sedan modeli evlere şenlik... Mitsubishi belki HB tasarlayabilseydi bu donanımı iş yapardı gibime geliyor...

Sedan Suzuki SX4

HB Suzuki SX4

sokrates

Katılımcı
sanki honda city çok iyide,taklidini yapmislar.
ama Turkiye piyasasina uygun bir arac.birde buna sis fari takip plaka etrafina led dosedinmiiii tadindan yenmez :)

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
sanki honda city çok iyide,taklidini yapmislar.
ama Turkiye piyasasina uygun bir arac.birde buna sis fari takip plaka etrafina led dosedinmiiii tadindan yenmez :)
farda güngüz aydınlatması var hocam
şu mitsubishi direksiyondan multimedya kontrol zımbırtısını buna koymamış
çok mu zor yani, fiyatı katlayan bir şey mi sanki
tipine çok takılmadım, donanımları gayet iyi, bir de en az 1.4 olsaymış iyi olurmuş

mesut taşdemir

Katılımcı
Mitsubishi'ci geldi hanım!!!

Hocalarım
- araç tamamen akıllı adam arabası olmuş tasarımı ön planda tutmayan parasının karşılığını alıp sorunsuz kullanacak küçük esnaf, köy eşrafı v.b çevreler için yapılmış esasen ve zaten mitsubishi daha çok L200 ve kamyonları ile köylüler ve o hizmeteler koşan kamu kuruluşları tarafından iyi biliniyor. Ve hakikaten de bir rüzgar yakaladı.
Denizli'de Teras Park'ta 3 günlük tanıtımda 15 adet sipariş geçilmiş bence çok iyi rakam.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Mitsubishi'ci geldi hanım!!!

Hocalarım
- araç tamamen akıllı adam arabası olmuş tasarımı ön planda tutmayan parasının karşılığını alıp sorunsuz kullanacak küçük esnaf, köy eşrafı v.b çevreler için yapılmış esasen ve zaten mitsubishi daha çok L200 ve kamyonları ile köylüler ve o hizmeteler koşan kamu kuruluşları tarafından iyi biliniyor. Ve hakikaten de bir rüzgar yakaladı.
Denizli'de Teras Park'ta 3 günlük tanıtımda 15 adet sipariş geçilmiş bence çok iyi rakam.
bence de
aynı sınıftaki skoda rapid, c-elysee vs. ila kıyaslamak lazım, fiyatı ve donanımı, iç malzeme kalitesi onlardan iyidir diye düşünüyorum
mitsubishi bi kampanya yapsa ben ciddi ciddi düşünürüm 8)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Her ne kadar mantık arabası olsada markadan dolayı tutacağını sanmıyorum ülkemizde...

Üst Alt