Mini Cooper Clubman 2016 Görüntülendi

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Yeni 2016 model Mini Cooper Clubman'in iç ve dış görselleri casus kameralar tarafından fotoğraflandı.

2016 model 6 kapılı Mini Clubman'ın sonunda iç mekan fotoğrafları da görüntülendi.

Bir önceki versiyonda yuvarlak olarak tasarlanan hava kanalları 2016 modelde kare olarak değiştirilmiş.Orta konsol ise aşırı bir değişime uğramamış ve görünüş olarak da çok fazla lüks bir konsol olarak durmuyor.Teknolojik olarak çok yeniliğin gözükmediği 2016 Clubman'de eksi tip el freni yerine elektronik park freni getirilmiş.Multimedya ekranı dahi bulunmayan 2016 Clubman,anlaşılan teknolojik olarak çok fazla birşey sunmayacak.

Dış tasarımıda da çok fazla değişikliğe gitmeyen MINI,5 kapılı MINI ile oldukça benzerlik gösteriyor.Tek farklılık olarak söyleyebileceğiz şey ise ters yöne açılan kapılar.

2016 Mini Clubman'ın kaputunun altında ise 1.5 ve2.0 litrelik benzinli motor seçeneklerinin bulunması bekleniyor.Çok büyük sürpriz olmazsa, ayrıca 1.5 dizel motor da Clubman'de yer alacak.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Arka kapı çift mi ben mi yanlış gördüm, eğer öyleyse Doblo ya rakip olabilir.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Mustafa bu aracı beğendi. Bu aracın da tavan ve arka kısmını range e
benzettim,hayırdır inşallah her araçta range rover görmeye başladım :D

st4lk3r

Katılımcı
Oeeehh, benzetmeye bak... :D

Erzurum çok da mahrumiyet bölgesi sayılmaz Murat, hayırdır... ::)

Yok abi burası mahrumiyet bölgesi değil. Zaten şimdi Erzurumda ikamet etmeye başladım. Öncesinde İstanbul, Ankara, Sivas'ta falan kaldım. Yani mahrumiyetlik bir durum yok.

Mesajımda Mini'ni aracı gizlemeyi başaramadığını ima etmeye çalıştım, Mini'ye taş attım ama taş yerine gittimi ondan şüpheliyim ::)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yok abi burası mahrumiyet bölgesi değil. Zaten şimdi Erzurumda ikamet etmeye başladım. Öncesinde İstanbul, Ankara, Sivas'ta falan kaldım. Yani mahrumiyetlik bir durum yok.

Mesajımda Mini'ni aracı gizlemeyi başaramadığını ima etmeye çalıştım, Mini'ye taş attım ama taş yerine gittimi ondan şüpheliyim ::)

Espri benimkisi... ;)

Üst Alt