Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Michael Schumacher'den İyi Haber

Konu, 'Diğer' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

1. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Formula 1 eski şampiyonlarından Michael Schumacher'in tedavisi hala sürüyor.

Michael Schumacher gibi 1989 yılında Formula 1 yarışları esnasında kaza geçiren ve bu kazadan sonra tekerlekli sandalye ile hayatına devam etmek zorunda kalan eski pilot Streiff, Michael Schumacher'in hergün daha da iyiye gittiğini açıkladı.

Michael Schumacher'i hastanede ziyaret eden Philippe Streiff,efsaneler arasına girmiş olan Michael Schumacher'ın iyileşme sürecinin hızlı bir şekilde ilerlediğini söyledi ve koltuk değnekleri ile de olsa birgün yürüyebileceğini belirtti.

Philippe Streiff Fransız gazetesi Le Parisien'a verdiği röportajda “Schumacher eşi ve çocuklarını tanıyabiliyor. Ancak henüz konuşamıyor. Sadece gözleriyle anlaşabiliyor. Hafızasında ise büyük problem var. Yavaş yavaş yürümek için çalışmalara başladı.” diye konuştu.

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Allah şifa versin, cok seviyorum bu adamı

3. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Sevindim bu habere umarım hızla iyileşir şampiyon.

4. Adem Usta

Adem Usta Mazda Ekinci Özel Servis Usta

allah salık şifa versin inşallah ..

5. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Allah yardım etsin... Bir dönem sırf bu adam için Formula 1 takvimini takip ediyordum.

360 kilometre hız yap, çeşitli kazalar geçir bir şey olmasın, kayak yaparken sakatlan... Takdiri ilahi...

Sayfayı Paylaş