Mercedes Citan Düşünceleriniz?

apojitsu

Katılımcı
renö kango kılıklı şey ;D

yolda görünce renö mu mirsidis mi diye karıştırıyorum hep ;D

safkan araba kalmadı piyasada. "aşçı uşağa, uşak bahçıvana, bahçıvan şöföre, sonra hepsi şöföre" gibilisinden hepsi birbiriyle bi yerden akraba :2funny: :2funny: :2funny:

bi tek saab ve volvo vardı. onlarında başını yediler sonunda :'(

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
renö kango kılıklı şey ;D

yolda görünce renö mu mirsidis mi diye karıştırıyorum hep ;D

safkan araba kalmadı piyasada. "aşçı uşağa, uşak bahçıvana, bahçıvan şöföre, sonra hepsi şöföre" gibilisinden hepsi birbiriyle bi yerden akraba :2funny: :2funny: :2funny:

bi tek saab ve volvo vardı. onlarında başını yediler sonunda :'(
Doğru dedin valla abi :)

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
ekip şefimin tabiriyle Mercedes Connect.

Sehzade

Sessiz
Mercedes bu grupta geride kalmıştı. Volkswagen caddy ile ön planda, Ford Connect ile V. S. Ama Mercedes gerçekten kurnaz. Hatayı kendi üzerine almamış oluyor citan ile. At renault un üzerine tüm olumsuzlukları. Bu sınıfta illa ticari binmek istiyorsanız tartışmasız silver 110 beygir Ford Connect öneriyorum. Öyle karışık araçlar düşünmeyin derim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu tavsiyeye katılıyorum... 340 binde 7 yıllık Connect araçlar 24 saat durmadan günde ortalama 3 el değiştirerek tıkır tıkır çalışıyor...

;)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Evet abi sizin kurumun burada da var, araç arıza yaptığından değil de eskidiğinden değiştiriyorlar bazen, hiç durmuyorlar, gececi sabahçıya, sabahçı gececiye motor hiç soğumuyor :D

Üst Alt