Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mercedes-Audi Rekabeti Kızışıyor

Konu, 'Mercedes' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

1. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz

Son zamanlarda çıkardığı modellerle Audi’ye adeta misillemeler yapan Mercedes’in yeni planı Audi A4 ve A6 Allroad modellerine rakip olarak C ve E serilerine station vagon tipi araçlar eklemek.

Mercedes’in yetkililerinden Matthias Luhrs katıldığı bir röportajda ”Her açıdan bakıyoruz ve bu off-road vagonları da kapsıyor. Şimdilik net bir karar yok ancak C-Class ve E-Class modellerimiz üzerinde yoğunlaşmaktayız.” dedi

Ayrıca Luhrs crossover ve station vagon tipi araçların popülaritesinden de bahsetti. Bu tip modellerin Almanya, kuzey Avrupa ve Amerika’da ne kadar uzun, kısa, geniş olduğuna bakılmaksızın aslında pek de tutmadığına değindi.

Dahası Luhrs Volvo S60 Cross Country’i küçümseyerek off-road tarzı bir sedanın üzerinde çalışmadıkları bir şey olduğunu söyledi.

2. Güneş

Güneş Katılımcı

Araç Markası:
    İtalyan Manita :)
    Araç Renk ve Tip:
    Gri At...
    Aslında Mercedes bu konuya el atsa çok güzel modeller çıkabilir. Sadece R serisi ile ilermeyi planlıyor ama C clas da yeni wagonlar tasarlayarak gönülleri fetih edebilir.
    Şahsen performanslı ve gösterişli bir wagona hayır diyemem. Tabi fiyatları da önemli.

3. ALPEREN58

ALPEREN58 Katılımcı

Param olsa Mercedese binerim. Gerçekten son modelleriyle Audi'den daha hoş geliyor bana. Bmwden tamamen soğudum Şahinciler Bmwye terfi etti. Param olmazsa Mazdaya binerim. Param bundan fazla olmayacağına göre Mazdaya devam ederim.

4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Mercedes hayranlığım, sw hastalığım olmasına rağmen bana çok fazla şişman geldi... Fotoğraf tekniğinden de kaynaklı kilo alımı olmuş olabilir ama... :)

5. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Merso el atarsa çok can yakar

Sayfayı Paylaş