Mecidiyeköy Towers Oto Kuaför Kampanyası

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Mecidiyeköy Towers Oto Yıkama’da 10 Farklı Araç Bakım Paketi 9,90 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Seçenekleri;
  • Paket 1 - 9,90 TL (30 TL değerinde)
  • Paket 2 - 29,90 TL (75 TL değerinde)
  • Paket 3 - 49,90 TL (120 TL değerinde)
  • Paket 4 - 79 TL (190 TL değerinde)
  • Paket 5 - 99,90 TL (240 TL değerinde)
  • Paket 6 - 119 TL (270 TL değerinde)
  • Paket 7 - 139 TL (300 TL değerinde)
  • Paket 8 - 189 TL (400 TL değerinde)
  • Paket 9 - 249,90 TL (550 TL değerinde)
  • Paket 10 - 299,90 TL (650 TL değerinde)

http://www.birliktealalim.com/tum-i...i-arac-bakim-paketi132962136825138919/?irc=ob

Normalde site üzerinden kupon almak gerekiyor ama almasanızda olur. Paketlerin detayları link'te. Ben 7 numaralı paketi seçtim ve yarın sabaha rezervasyon yaptırdım.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Paket içerikleri fiyatlarına göre gerçekten süper... İşçilik de iyiyse sorun yok demektir... Tecrübelerini bekliyoruz Murat... :)

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2012 - Mazda 3 A/T
Araç Renk ve Tip
Lacivert - Sedan
Mekan trump towersta değil aslında, trump towera yakın bir yerde.
Yaklaşık 2 ay kadar önce 3 arkadaş paket 7 yi yaptırdık.
Üçümüzde memnun kaldık.

Tek sıkıntı diğer iki arkadaşın aracının tavanında reçine varmış.
Onun için ekstra 15 TL almışlar. Özle boyaya zarar vermeyen bir ilaç kullanıyorlarmış.

Tavsiye ederim.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
En azından işlerini iyi yaptıklarını öğrenmiş olduk

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2012 - Mazda 3 A/T
Araç Renk ve Tip
Lacivert - Sedan
Towers içinde demişlerdi bana...
Yanlış bilgi olmuş abi, fırsat sitesindeki adreste de yazmışlar trump towers yanı diye.
Ama yer çok önemli değil gidenler beğeniyor. Benim tampon yerinden çıkıktı onu filanda takmışlardı yerine :)

Umarım sende memnun kalırsın

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Akşam saatlerinde aracı teslim aldım. Ama motor hariç vay beee diyebileceğim bir durum olmadı açıkcası. Motor temizliği tam efsane olmuş :) Onun haricinde plastik aksamlar iyi, koltukların kiri gitmiş ama bence hala gerçek renklerinde değiller, halı döşemedeki bazı lekeler duruyor, pasta cila idare eder. Ama bu paraya da daha fazlası olmaz, genel olarak memnun kaldım, bir kaç fotoğraf var gecenin ilerleyen saatlerinde ekleyeceğim.

Bu arada aracın airbag ışığı yanmaya başladı, nette aradım koltuk altı soketleri kontrol edin demişler, onu halletmem gerekiyor.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Fiyatına göre bende ortalama bi hizmet bekliyordum zaten... Güle güle kazasız günlerde kirlenmek nasip olsun... Yanan ışığın nedeni temizlik yapılırken soketlere dokunulması sonucu gevşemiş olmaları büyük ihtimalle...

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ne kadar ekmek o kadar köfte Murat güle güle kirlet. Koltuk altı soketlerine el atman yeter o ışık için

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Soketleri biraz kurcaladım ama değişen bir şey olmadı, pek fazla zorlamakta istemedim, yarın gündüz gözüyle tekrar bakarım vakit bulursam.

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2012 - Mazda 3 A/T
Araç Renk ve Tip
Lacivert - Sedan
Akşam saatlerinde aracı teslim aldım. Ama motor hariç vay beee diyebileceğim bir durum olmadı açıkcası. Motor temizliği tam efsane olmuş :) Onun haricinde plastik aksamlar iyi, koltukların kiri gitmiş ama bence hala gerçek renklerinde değiller, halı döşemedeki bazı lekeler duruyor, pasta cila idare eder. Ama bu paraya da daha fazlası olmaz, genel olarak memnun kaldım, bir kaç fotoğraf var gecenin ilerleyen saatlerinde ekleyeceğim.

Bu arada aracın airbag ışığı yanmaya başladı, nette aradım koltuk altı soketleri kontrol edin demişler, onu halletmem gerekiyor.
Evet çok iyi değil ama fiyat performansta güzel bir yer.

Airbag olayı sıkıcı olmuş ama geçmiş olsun

Üst Alt