McLaren Sport Serisi Her Koşula Hazır

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1
570S ve 540C’den oluşan Mclaren’ın yeni Sport serisi, üretime geçmeden önce herhangi bir hatanın fark edilmesi için ekstrem koşullarda test ediliyor. Piyasaya çıkacak olan her McLaren modeli için zorunlu olan bu süreci aşağıdaki videodan görebilirsiniz.

Yeni Sport Serisi 300 bin milden daha fazla bir test sürecine maruz kalmış. Yarış pistlerinin, otoyolların yanı sıra Nevada ve Arizona sıcağıyla, Kutup çemberindeki kuzey İsveç’in soğuğundaki yolların karışımdan oluşan parkurlar son derece ağır koşullara sahip. Ek olarak Britanyanın aşırı değişken iklimi de parkurdaki yerini almış.

Testlerin bitimiyle, Woking, İngiltere’deki McLaren üretim merkezindeki bantlardan inmesiyle yeni Sport serisi ilk müşterileriyle buluşacak. Satışlarına önümüzdeki sonbaharda başlanacak. Amerika’da sadece 570S modelinin satılacak olması da bir diğer ayrıntı. 562 beygir gücüne sahip olan modelin fiyatının 184,900 dolardan başlayacağı da gelen bilgiler arasında. İleride normal modellerin yanında GT ve de Spider varyasyonları da piyasaya sürülecek.

[video=youtube_share;erpQ8sWKFL4]http://youtu.be/erpQ8sWKFL4[/video]
 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#2
Marka olmak böyle bir şey anlaşılan... Kaç değişik ülkede kaç değişik şartta test ediliyor...
 
Üst Alt