Mazda'dan Kışa Merhaba Servis Kampanyası 6 Kasım-2 Aralık 2017

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zafercet

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6 Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Yag su sivilarda yuzde 30 indirim var mi izmir bayi yapmiyormus beyfendiler canlari oyle istiyomus bi daha gitmem beni kaybettiler . Ulen 12 litre sivi alcam sen ne demek indirim yapmazsin tum bayiler yapiyor senin havan kime ben taa temmuzdan beri senin yapcagin indirimi bekliyorum bi daha adim atmam bayine Gören ve Herter deyim bundan sonra
Pek tercih ettiğim bir servis değil Merser.
O yüzden bilemiyorum ama gidersem sorarım hocam.

HTC_U-3u cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Rota oluşturuldu Herter, cuma yolcudurr abbas :D

image.jpg

Son düzenleme:

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Motor iç temizleyicileri çok tavsiye etmiyorum (tavsiyem çok önem arz etmese de :) ). yataklar üzerinde yaptığı temizlik ile yatağın üzerinde bir katman oluşturuyor ve yağın yatağa tutunmasını engelliyor, bu her sabah marş bastığınızda yağsız yatağın aşınımına ve zamanla aracın yatak sarmasına sebep oluyor, halbuki kullandığımız motor yağlarında zaten deterjan mevcut, yağ değişiminde yağ simsiyah çıkması içerisinde barındırdığı eser miktardaki deterjanın görevini yaptığını ve motor içindeki gerekli temizliği yaptığının bir göstergesidir. Yine de siz bilirsiniz.

Son düzenleme:

Koreu

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Servis kapmanyasından verilen telefon tutucu güzel mi?

Koreu

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
gayet güzel, randevuyu alıp, İnallar' a gitme vakti...

eerkanyil

Sessiz
Araç Markası
2006 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
S.Kırmızı-Hb-At
Mazda mepaz 100 bin bakımı + Motor Kulağı değişimi + ön fren balata değişimi +2 cam dişlisi değişimi 3100 Kampanyanın adı var tadı hiç yok :(

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Mazda mepaz 100 bin bakımı + Motor Kulağı değişimi + ön fren balata değişimi +2 cam dişlisi değişimi 3100 Kampanyanın adı var tadı hiç yok :(
İşlemler yapılmadan önce fiyatlarını sormuş muydunuz? Sadece motor kulağı 1000 tl ye yakın olabilir. Buradan her zaman yazıyoruz bazı parçaların fiyatları fazla onları dışarıdan temin edin diye.

eerkanyil

Sessiz
Araç Markası
2006 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
S.Kırmızı-Hb-At
İşlemler yapılmadan önce fiyatlarını sormuş muydunuz? Sadece motor kulağı 1000 tl ye yakın olabilir. Buradan her zaman yazıyoruz bazı parçaların fiyatları fazla onları dışarıdan temin edin diye.
Evet sormuştum (rubber no . 3 ENG MTG yazıyor faturada )650 tl . 100bin bakımı için 2100 gibi bi rakam çıkmıştı 100tl motor temizliği eklenmiş birde +90 tl cam motor dişlisi ama şunu söylüyeyim arabanın gerçek motor sesinin nasıl olduğunu içeri gram ses almıyor aldığımdan beri bi titreme vardı zaten . şimdi kuzu saat gibi maşallah ... yalnız yeni fark ettim Otomatik vitesin oradaki ışıkları yanmıyor yarın tekrar gidicem galiba normalde yanıyordu.

zafercet

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6 Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
%30 indirimli fiyat mi bu?

HTC_U-3u cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Önceden fiyatları sorduysanız ve kabul ederek yaptırdıysanız çokta yakınılacak bir durum yok bence. Çünkü cam dişlisi piyasada 10 tl ye bulunabiliyor.
Orijinal parça tabiki başkadır. Güle güle kullanın yarasın guzuya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt