Mazda'dan İlkbahar Servis Kampanyası 2017

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
mazdabayikurumsal1.jpg

Mazda, 2 - 27 Mayıs tarihleri arasında düzenleyeceği ilkbahar bakım kampanyası ile araçlarınızı yaza hazırlıyor.
Tüm Mazda araçlarında geçerli olacak kampanya süresince, Mazda yetkili servislerinden hizmet alacak araçlar için yedek parça, işçilik ve aksesuar bedellerinde yapılacak indirim oranı, üç yaş ve altı araçlar için %20, üç yaş üzeri araçlarda ise %30 olacak.

Alıntıdır.

Son düzenleme:

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
servisden parça alışveriş tecrübesi olanlar anlatabilirmi, biz sadece parça almak istiyoruz kredi kartına taksit vs varmı ?

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Parça alabilmeniz için aracın servise giriş yapması gerekiyor. Servisin devamlı müşterisi iseniz kolaylık sağlayacaklardır. Kampanyadan kampanyaya uğruyorsanız uzaktan alışveriş için yardımcı olunmayabilir.

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Parça alabilmeniz için aracın servise giriş yapması gerekiyor. Servisin devamlı müşterisi iseniz kolaylık sağlayacaklardır. Kampanyadan kampanyaya uğruyorsanız uzaktan alışveriş için yardımcı olunmayabilir.
Okan abi den alacağız. Geçen ay telefonla konuşmuştum, gayet esnekler. Mazda Garaj üyelerine özel dedi ( kampanya yok ilken %10 indirim uyguladı).

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Servise girmeden, yetkili servislerin araç bilgileriyle araç servis kartı açmaları, kullanıcıların indirimden yararlanmaları için yeterli diye biliyorum.

Son düzenleme:

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ben de sakarlığım sonucu kırdığım bir parça için fiyat aldım. İndirimsiz fiyatı bile çıkmacılardan daha uyguna neredeyse. İndirimli fiyatıyla çok tatlı olacak. Tabi hala parça üretiliyor ve sipariş ile gelirse. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt