Mazda'dan İlkbahar Servis Kampanyası 2017

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Servise girmeden, yetkili servislerin araç bilgileriyle araç servis kartı açmaları, kullanıcıların indirimden yararlanmaları için yeterli diye biliyorum.
Bu konu biraz servisin inisiyatifine kalmış bir konu abi. Normal şartlarda aracın servise gitmesi gerek diye belirtiyor servisler. Göndermeseler göndermezler yani kargo ile parça satışı yapmak gibi bir zorunlulukları yok.
Mazda servisleri bu konuda iyi diğer markalarda telefonla sipariş almayan servisler var. Adamlar müşteriye doymuş durumda.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ibrasoft

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda3 Dizel İmp
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Servise girmeden, yetkili servislerin araç bilgileriyle araç servis kartı açmaları, kullanıcıların indirimden yararlanmaları için yeterli diye biliyorum.

Bu konu biraz servisin inisiyatifine kalmış bir konu abi. Normal şartlarda aracın servise gitmesi gerek diye belirtiyor servisler. Göndermeseler göndermezler yani kargo ile parça satışı yapmak gibi bir zorunlulukları yok.
Mazda servisleri bu konuda iyi diğer markalarda telefonla sipariş almayan servisler var. Adamlar müşteriye doymuş durumda.

Kesinlikle servis insiyatifinde :)
Sonbahar indirimi için İstanbul'da parça aldığım servis; bakımı bize yaptırırsanız indirim var, sadece parça alırsanız indirim yok demişti :)
Bakıma daha 4000km var napıcaz peki bir kolaylık yok mu dediğimde. Direk; "Yok" dedi :)

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Kesinlikle servis insiyatifinde :)
Sonbahar indirimi için İstanbul'da parça aldığım servis; bakımı bize yaptırırsanız indirim var, sadece parça alırsanız indirim yok demişti :)
Bakıma daha 4000km var napıcaz peki bir kolaylık yok mu dediğimde. Direk; "Yok" dedi :)
Servis ve yedek parça diyorlar, kampanya yaparken ! Mazda Distribütörlüğüne şikayet edin ki bunu fırsata çevirmesinler. Belki de işçilikten senin kar ettiğin ücreti telafi edecek.

Orjinal paspasları nasıl acaba ?
IMG_5700.jpg

Şu tarz olursa harika olur. @hagakure

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
@dr_azoom Mazda 3 bl At için komple şanzuman yağı filtre değişimi kampanya ile ne kadara patlar?

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
@dr_azoom Mazda 3 bl At için komple şanzuman yağı filtre değişimi kampanya ile ne kadara patlar?

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu konu beni de ilgilendiriyor:) Birde paspas ile bagaj havuzu almak istiyorum fakat servise aracı sokmayınca kampanyadan yararlanamıyormuşuz heralde

Koreu

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Şapka orjinal değil heralde!

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Evet can kyb den daha uygun oluyor gerçi oda orijinal parça , inşallah evdeki hesap çarşıya uyarda kavuşuruz istediğimiz parçalara , bunların parçası pahalıdır diyenlere kampanyayı göğsümüzü gere gere anlatırız :)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Evet can kyb den daha uygun oluyor gerçi oda orijinal parça , inşallah evdeki hesap çarşıya uyarda kavuşuruz istediğimiz parçalara , bunların parçası pahalıdır diyenlere kampanyayı göğsümüzü gere gere anlatırız :)
Bu fiyata olsa ben de alırım da bizimkiler ne sorsak 500'den başlıyor. Geçen çıta sordum 550 dedi ya la.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt