Mazda’dan İki Ayrı Kampanya

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
tuned-mazda6-trio-heading-to-tokyo-auto-salon_3.jpg

Bazı meslek grupları için özel indirimler

Mazda, Ekim-Kasım-Aralık 2014 döneminde belirli meslek grupları ve yöneticilere yönelik bir kampanya düzenliyor.

Tıp doktorları, diş hekimleri, eczacılar, hukukçular (hakim-savcı-avukatlar), TSK mensupları, emniyet mensupları, üniversite öğretim görevlileri ve öğretmenler, milletvekilleri (mevcut ve eski), yerel yönetimlerin yöneticileri (vali, kaymakam, belediye başkanı ve yardımcıları), ticaret ve sanayi odaları yönetim kurulu üyeleri, meslek odaları yönetim kurulu üyelerine özel olarak düzenlenen bu kampanyada Mazda6 2.0 ve Mazda CX-5 2.0 benzinli araçlar için anahtar teslim fiyat üzerinden net 7,000 TL meslek indirimi uygulanacak.

Finans Mazda’dan Mazda6 ve Mazda CX-5 için özel faiz oranları

Finans Mazda’nın Ekim ayı boyunca devam edecek kampanyasında, Mazda6 ve Mazda CX-5 modellerini seçen tüm müşterilerimize

24 ay 24,000 TL kredi için aylık %0.41 faiz oranı ve aylık sadece 1,061 TL’lik taksit tutarı
36 ay 36,000 TL kredi için aylık %0.81 faiz oranı
48 ay 48,000 TL kredi için aylık %0.96 faiz oranı sunulacaktır.

Kampanyalar ve araçlar hakkında detaylı bilgiler için en yakın Mazda bayisini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: http://www.mazda-tr.com/haberler/mazda-genel-haberler/mazda-kampanya/

chaos

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Şaka mı bu yahu:) Meslek ayırt etmek nedir ya, yapıyorsan herkese yap işte indirim. Kasko şirketi falan yapsa anlarım da hani bu meslekten kaza riski azdır falan şeklinde:)

Varmı tanıdık vali üzerine araç alalım ;D

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Kampanya iyi, meslek ayırt etmeleri kötü olmuş :)

naziii

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Her sene bu indirimi yapacak olurlarsa ülkede bu indirim yaptıkları meslek grupları artar belki :D sonuçta mazda bu insana herşeyi yaptırır :D

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Valla haberi görünce sevindim kış kampanyasını bu yıl daha detaylı yapmışlardır diye fakat haberi okuyunca kampanyanın benden uzaktan yakından bir ilgisi olmadığını gördüm :(

Beni ilgilendiren kampanyayı bekliyorum Fiuvv

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Buna benzer kampanyaları diğer markalar da yapıyor bazen, yanılmıyorsam iki yıl önce Hyundai öğretmenlere yaptı aynını.
Bu kampanya bizi aşar abi :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Şaka mı bu yahu:) Meslek ayırt etmek nedir ya, yapıyorsan herkese yap işte indirim. Kasko şirketi falan yapsa anlarım da hani bu meslekten kaza riski azdır falan şeklinde:)

Varmı tanıdık vali üzerine araç alalım ;D

Vali değilim ama, Veli'yim... Aradığın tek bir harf değilse; Üzerime alabilirsin... :D

aday

Sessiz
Araç Markası
2013 Lancer
Mazda ve kampanya. :) Mazda şaşırttı. Hyundai'nin ilgili kampanyası hala var bildiğim kadarıyla. Reno ve TSK mensupları indirimi de sürekli var yanılmıyorsam.

Mazda3 olsa belki düşünülebilirdi ama 2.000 motor ve üzerini 0 alacak adam bu kadar indirime bakar mı onu da bilemiyorum...

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
Evet almak isteyen varsa ciddi ciddi kendimi feda edebilirim.

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
hazır indirim kampanyası öğretmenleride kapsıyorken,bikaç mazda daha mı alsam acaba dıyorum ;D ;D

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Bence CX 9 al hocam. :) Yakışır. :)

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Şimdi kimse üzerine alınmasın da kampanya yapıyorum diye sınıf ayrımı yapmanın mantığı nedir?Böyle bir kampanya nın yarattığı etkinin doğru olmadığını düŞünüyorum.Bir kanpanya olacaksa geneli kapsamalı özeli değil...Köylü Memmed agayı para gani diplomam yok ama mazda6 ya binecem niye 7 milyar fazla para veriyorum?Demez mi adam nerde eşitlik...Bana bunu yapan markaya bende giderim merso bmw alırım inadına...Şaka biryanada
Alım gücü olupta sınıf ayrımı yapılmasına karşıyım Sen bu aracları belli bir kısıma belli bir kitleye mi ürettin serbest piyasada gücü yeten herkes bunu alabiliyorsa diploma farkı veremem kimse kusura bakmasın...Siz indirim diye bakarsınız ben buna fark olarak bakarım...
:)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İşi sınıf ayrımına indirirsek boğulur kalırız...

GSM şirketlerine bakın bakalım kaç yüz bin türlü ayrı kampanya var, Giyim mağazalarına bakın; ögretmene özel sms mesajları atmıyorlar mı?

Renö-Tofaş yıllardır belirli bir kesime (eleştirdiğim için yazmıyorum) binlerce lira indirim yapıyor, şimdi bu ayrımcılık mı?

Burayı okuyan; Mazda'yı yılda binlerce D sınıf araç satıyor da, ayrımcılık yapıyor sanacak... Bırak 7 bin lirayı, 37 bin lira indirim yaptım deseler, hangi Memed ağa Skyactiv Mazda 6 alır.

Hangi diplomasız para sahibi Mazda CX-5 alır??

Lütfen !!

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
İşi sınıf ayrımına indirirsek boğulur kalırız...

GSM şirketlerine bakın bakalım kaç yüz bin türlü ayrı kampanya var, Giyim mağazalarına bakın; ögretmene özel sms mesajları atmıyorlar mı?

Renö-Tofaş yıllardır belirli bir kesime (eleştirdiğim için yazmıyorum) binlerce lira indirim yapıyor, şimdi bu ayrımcılık mı?

Burayı okuyan; Mazda'yı yılda binlerce D sınıf araç satıyor da, ayrımcılık yapıyor sanacak... Bırak 7 bin lirayı, 37 bin lira indirim yaptım deseler, hangi Memed ağa Skyactiv Mazda 6 alır.

Hangi diplomasız para sahibi Mazda CX-5 alır??

Lütfen !!
Niye almasın abi?Sebep nedir yani?Adamın parası var zevki var ona göre harcama yapar.Bu harcamayı yaparken anahtarı teslim alırken sağımdaki beyefendi şu fiyat ben bu fiyat?noluyor kardeşim demez mi adam? Valla bu konuda gsm şirketi yok fransız reno belli bir kesime indirim uyguluyorsa bundan banane konumuz mazda ve mazdayla ilgili gelişmeler...Kesinlikle ve kesinlikle bu konudaki fikrim değişmeyecek...
Birde işin şu boyutu var Memmed aga anhatar teslimde farketti bu ayrımı...Biz ise burdan takipteyiz ve yorumlara bakınca bazı arkadaşlar alabilme durumu olanlar için ben varım dert etmeyin demiş.Düşünceye bak Allah razı olsun da...Böyle bir teşebbüse bizleri neden itiyosunuz kardeşim?Ne gerek var?

Üst Alt