Mazda’dan 4000TL Takas Desteği Fırsatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sene sonu yaklaşıyor, Mazda da kampanya veya indirim kervanına bu şekilde katılmış demek... İndirim kesinlikle olmayacak diyorlardı, 30 bin liraya kadar 0 faiz olması bu ekonomik verilere göre çok çok iyi bence...

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Guzel haber

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Mazda kaynaklarında göremedim, eğer olursada duyurusu yapılır diye düşünüyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sıfır faize birşey diyemem ama takas desteği bana inandırıcı gelmiyor açıkcası

O terim bence indirimin Türkçesi :) Eski filan falanınızı bilmem kaç liraya geri alıp yerine yep yeni falan filanı şu kadar indirimli veriyoruz diyen beyaz eşya reklâmları gibi...

:)

mimar2125

Sessiz
Senin arabanın değerini düşük sayıp takas desteği ile reel fiyatlara getiriyor sonra diyor ki takas desteği verdim gel benden al. ben öyle gördüm ve öyle düşünüyorum. o yüzden dedim.

O terim bence indirimin Türkçesi :) Eski filan falanınızı bilmem kaç liraya geri alıp yerine yep yeni falan filanı şu kadar indirimli veriyoruz diyen beyaz eşya reklâmları gibi...

:)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
RoGv1U.jpg

Mazda, yeni yıla girmeden önce Mazda3 modeli için çok özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Aralık ayı sonuna kadar markanın lokomotif modeli olan Mazda3 için 4000 TL takas indirimi sunuluyor.
Mazda’nın en cazip modelleri arasında yer alan Mazda3 modeline özel uygulanan kampanya ile sadece Mazda3 modelleri, her marka her model araçlarla takasta, anahtar teslim fiyatı üzerinden 4,000 TL özel takas desteğine sahip olacak.

SKYACTIV Teknolojileri ile donatılmış Mazda3, ultra-verimli sıkıştırma sunan 1.5 litrelik benzinli SKYACTIV-G 120 BG motor ile sunuluyor. Mazda3’ün manuel şanzımana sahip versiyonu 100km’de 5.0 litre, otomatik şanzımana sahip versiyonu ise 100km’de 5.5 litrelik yakıt sarfiyatı ile dikkat çekiyor.
Takas indirim fırsatı sunulan Mazda3 modellerinin tüm teknolojik özelliklerinin yanı sıra Mazda’nın i-ACTIVSENSE adını verdiği zengin bir güvenlik donanımı da sunuluyor. i-ACTIVESENSE güvenlik sistemi yaklaşan tehlikeler hakkında sürücüyü uyararak güvenle yol alınmasını sağlıyor. i-ACTIVSENSE ile sunulan sensör bazlı ve radar destekli güvenlik teknolojileri arasında SCBS Akıllı şehir içi fren desteği, RVM Arka araç izleme sistemi, LDW Şerit değiştirme uyarı sistemi ve HBC Uzun far kontrol sistemi gibi sensör bazlı ve radar destekli güvenlik teknolojileri bulunuyor. Ayrıca “MRCC + SBS” Mazda radar hız kontrol ve akıllı fren sistemi sayesinde uzun yolculuklar daha konforlu hale geliyor.

Bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olacak.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Sağol bilgi için Kerim, sadece Mazda 3 ile sınırlı tutulması belirli bir politika gütse de bence çok cazip bir kampanya olmamış, ama hiç yoktan iyidir tabi.

Faizsiz kredi imkanı yok galiba..

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
40.000 TL'lik araca 30.000 TL fiyat biçip, aracınızı 34.000 TL'ye sayıyoruz demezler inşallah :)
Isim vermeyeyim ama karsisindakini keriz sanan bi bayi bunu yapmisti bana citroen diyip ayrilmistim ordan

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Şimdi internette gördüm mazda 3 (sadece hb de olacakmış) 2016 yılında 1.5 dizelle geliyormuş o yüzden bu kampanya yapılıyor tahminimce

zenfone 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt