Mazda'dan 2016 Kış Servis Kampanyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Yan sanayi başımıza bela olur.Bir ay sonra falso verir gene.En iyisi maceraya girmeden yetkili servise bayılıp parçayı almak.
Eğer hararet müşürü alacaksanız 10 katı para verip de orjinal almaya gerek yok. Ben taktım kullanıyorum 1 aydır problem yok. Üstünden çıkan da orjinal değilmiş zaten.

Eray

Katılımcı
Araç Markası
1994 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hatchback
Eğer hararet müşürü alacaksanız 10 katı para verip de orjinal almaya gerek yok. Ben taktım kullanıyorum 1 aydır problem yok. Üstünden çıkan da orjinal değilmiş zaten.

100 lira verip yan sanayi bir tane taktırdım.Yaklaşık 1,5 - 2 ay sonra rölantide dalgalanmaya ve fren yaparken rölantinin düşüp aracın stop etmesine neden oldu.Bu tarz şeyleri çok okudum.Bazı yan sanayiler de sıkıntı olmuyormuş deniyor.Ama hangisidir,nedir bilemediğimden ve maddi olarak devamlı dene-bırak yapmak ağır geleceğinden dolayı bir kere alıp kafam rahat olsun istiyorum artık.Yan sanayi ısı müşürünü takan usta dalgalanma sonrası müşürü söktü.Ne olacak şimdi diye sorduğumda ise bu müşüre gerek olmadığını,aracı böyle kullanabileceğimi söyledi.Yani ustalar evlere şenlik maşallah.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
O yüzden üstünden çıkmış olmasın :p
Yok abi benim kendi kıllığımdan ötürü. :D Hararet ortanın hafif sağında duruyor. Tosun Usta göstergedendir büyük ihtimal dedi. Ben de inatlaştım hararet müşüründendir dedim. Sonuçta tecrübe kazandı. :D Gösterge hala hafif sağda. Ben kafamda olası sebebi elemiş oldum. Maliyeti 20 TL değil de 50 TL falan olsaydı inatlaşmazdım. :D

100 lira verip yan sanayi bir tane taktırdım.Yaklaşık 1,5 - 2 ay sonra rölantide dalgalanmaya ve fren yaparken rölantinin düşüp aracın stop etmesine neden oldu.Bu tarz şeyleri çok okudum.Bazı yan sanayiler de sıkıntı olmuyormuş deniyor.Ama hangisidir,nedir bilemediğimden ve maddi olarak devamlı dene-bırak yapmak ağır geleceğinden dolayı bir kere alıp kafam rahat olsun istiyorum artık.Yan sanayi ısı müşürünü takan usta dalgalanma sonrası müşürü söktü.Ne olacak şimdi diye sorduğumda ise bu müşüre gerek olmadığını,aracı böyle kullanabileceğimi söyledi.Yani ustalar evlere şenlik maşallah.

Yahu 20 liralık parçaya nasıl 100 tl fiyat çekmişlar yuh. Hava filtresinin solundaki ortada yer alan müşürden bahsediyoruz değil mi? Söylesen buradan alır gönderirdim sana. :D

Öyle karadüzenci ustalardan hemen kaçın.

Eray

Katılımcı
Araç Markası
1994 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hatchback
Yok abi benim kendi kıllığımdan ötürü. :D Hararet ortanın hafif sağında duruyor. Tosun Usta göstergedendir büyük ihtimal dedi. Ben de inatlaştım hararet müşüründendir dedim. Sonuçta tecrübe kazandı. :D Gösterge hala hafif sağda. Ben kafamda olası sebebi elemiş oldum. Maliyeti 20 TL değil de 50 TL falan olsaydı inatlaşmazdım. :D

Yahu 20 liralık parçaya nasıl 100 tl fiyat çekmişlar yuh. Hava filtresinin solundaki ortada yer alan müşürden bahsediyoruz değil mi? Söylesen buradan alır gönderirdim sana. :D

Öyle karadüzenci ustalardan hemen kaçın.

20 lira mı ? Yeşil olan müşürden bahsediyoruz değil mi ? Bende de gösterge ortanın milim sağında duruyor.Sıkıntı yok ama.Ustanızın dediği gibi göstergedendir.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
20 lira mı ? Yeşil olan müşürden bahsediyoruz değil mi ? Bende de gösterge ortanın milim sağında duruyor.Sıkıntı yok ama.Ustanızın dediği gibi göstergedendir.

Aynen. Şuradaki müşürden bahsediyorum.

mazda-626-engine-2.jpg

Eray

Katılımcı
Araç Markası
1994 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hatchback
Buradaki Ustalar hakikaten de tam soyguncuymuş.Aslında başka şeyler yazmak isterdim ama forumda ayıp olur şimdi.Parası önemli değil ama bari yaptığı iş sağlam olsaydı içim yanmazdı.

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
O parayla nasıl evini geçindiri yosa artık.insan da ilk önce insanlık olacak ne dir ya 20 lira lik şeye 100 fiyat çekiyor sun.

Eray

Katılımcı
Araç Markası
1994 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hatchback
Elektronik parçalarda orjinal harici er veya geç sorun yaşarsınız, misal 300 tl ye spor ayakkabı aldınız bir tane de 30 tl ye cakmasını alın sonra bir ayağınıza orj. diğerine çakmasını giyin bir hafta kullanın sonucu yazarsınız..

Kesinlikle haklısınız.Müşür gibi hassas parçalarda kesinlikle orjinal almak gerek.Yan sanayi eninde sonunda sıkıntı çıkartacak ve gidip ya mecburen orjinal yada tekrar tekrar yan sanayi alıp çok daha fazla ödemiş olacağız.En başta orjinal alıp kafa rahat olacak.

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Moderatörün son düzenlenenleri:

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Doğru demiş kaporta aksamı kampanyaya girmez , sadece bakım malzemeleri

Dış satış ise indirim uygulamaması gayet normal

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Şimdi gelelim far kaporta grubuna giriyor.
Marşpiyel ve spoiler hangi gruba giriyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt