Mazda Yedek Parça Siteleri

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sanal veya reel olarak; çıkma veya sıfır yedek parça temin edilebilecek adresleri buradan paylaşalım...

Yurtiçi:

www.jakopar.com

Mazda Yedek Parça - Ucuz Fiyat Listesi - Aynı Gün Kargo - Parça Ofisi

www.aloparca.com | OTO YEDEK PARÇA MARKETİ

Karakaşlar Oto Yedek Parça Online Satış | 0212 632 3 632

MAZDA Yedek Parça | En Güvenli Ve En Hesaplı Oto Yedek Parça Online Oto Yedek Parça Da | 0212-585 68 48

Oto Yedek Parça , Otomotiv Yedek Parça da Vazgeçilmez Adres. Otomobil Yedek Parçaları Satış Sitesi. Her Zaman Güvenilir Firma.

Mazda Yedek Parça | Orijinal ve Eşdeğer Sıfır Yedek Parça

Çıkmacılar:

Mazda Çıkma | Mazda Çıkmacı | Mazda Çıkmacısı | Mazda Çıkma Yedek Parça | Mazda Çıkma Parça | Mazda Çıkma Parçacı | Mazda Çıkma Parçacısı | Mazda Çıkma Parçacılar

Çavuşoğlu Japon Oto - Mazda Çıkma Parça

Türkiye’nin Oto Çıkma Parça Merkezi – otocikma.com

Selçuk Mazda Çıkma Yedek Parça 0532 325 7778 Ankara

ALKO OTOMOTİV JAPON OTO ÇIKMA YEDEK PARÇA

Akten Oto - Pendik Sanayi Sitesi / İstanbul - Erkan Akten - 0532 515 06 68
Çıkma Parçacısı ve ellerinden geldiği kadar arızalı parçaları tamir yoluna giden bir işletme

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yurtdışı:

Electronics, Cars, Fashion, Collectibles, Coupons and More | eBay

Electronics, Cars, Fashion, Collectibles, Coupons and More | eBay

Find Quality Wholesalers, Suppliers, Manufacturers, Buyers and Products from Our Award-Winning International Trade Site. Wholesale Products from China Wholesalers at Aliexpress.com.

RockAuto

Automotive Aftermarket Parts Supplier | Febest Europe Distribution (Özellikle alt takım, yürüyen)

Laser Pickup, Optical pickup, Integrate Circuit, Laser Mechanism, Loader, Changer, Auto Radio, Audio Assembly (Elektronik, cd changer)

Genuine and OEM Replacement Car Parts Online | BMW Volvo Audi VW Mercedes Porsche Saab | FCP Euro (Genel)

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (Satıcılarla anlaşmak sıkıntılı. Çıkma parçalar oldukça ucuz)

Son düzenleme:
Hoşgeldiniz önce kendinizi tanıtın lütfen..

Parçalarınıza gelirsek aracınızı DOHC motor 93 1.6 1597cc kabul ettim. Yazmamıssınız çünkü, bazı parçalar aynı kasada değişiyor ve şanzıman yazmamıssınız ki otomatik ise yine değişiyor.

Mazda 323 Gaz Boğaz Kelebek Pozisyon Sensörü: Orjinal kodu B63018911 ve orjinal fiyatı 201 USD, yan sanayi isterseniz 50 USD linkleriniz ve resimde ürün bilgilerinizin resmi var.

Orj ürün linki

Yan Sanayi Link

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    47.4 KB · Görüntüleme: 70
  • 2.JPG
    2.JPG
    14.2 KB · Görüntüleme: 69
Mazda 323 B6 Motor Emme Manifold Kapağı İnjection Yazılı kapak satılmıyor orjinalde bunun da resmini ekledim parça kodu dahi yok, yan sanayi varmıdır bilmiyorum

Ekli dosyalar

• 3.JPG
    3.JPG
    59 KB · Görüntüleme: 53
Mazda 323 B6 Motor Emme Manifoldu ve silindir kapak olarak çıkmacılar..

Enjektörler resimde paylaştım. 157 USD orjinal tane fiyatı

Link

Yan sanayi:65 usd

Link

Tamir takımı 20 Usd

Link

Ekli dosyalar

• 5.JPG
    5.JPG
    35 KB · Görüntüleme: 39
  • 6.JPG
    6.JPG
    12.1 KB · Görüntüleme: 37
Birde enjektörleri denemek gerek. Kütüğün dışına çıkarılıp elektrik soketi çıkarılıp aküden elektrik verilerek (çıt-çıt) tepki varmı yokmu bakmak gerekli. Eğer tepki var ise şase sorunu olabilir, eğer tepki yok ise değişim denenmeli. Uğraştırır ama yol bu..
[member=66]Adem Usta[/member] daha detaylı biliyordur, onun fikrini almak gerek..
İzmir'de Güngör usta değerlendirebilir..
Saygılar..

ali-gb

Sessiz
Ben ebaydan akışmetre aldım. zaten adamın elinde 1 tane vardı. kargo dahil 90 tl ye aldım. Ebaydaki en ucuz akışmetreydi.
Tr de 200-300 civarında.

Ebayda bazı parçalar çok pahalı, pahalı olan parçalarda Tr de ucuz. MEsela ebayda hava filtre hortumu gereksice çok pahalı. Mekanik parçalar burda ucuz, elektronik parçalar ebayda ucuz.

Lantisin Orjinal ateşleme distributoru sıfır Tr de serviste 1700, amerikadan kargo dahil 750 tl ye aldım.

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
www.aloparca.com da var. istediğiniz parçayı sipariş ederken aracınızın şasi numarasını açıklama olarak gönderin. Aksi halde bulamıyorlar yada yanlış parça gönderiyorlar. Motorla ilgili parçalarda şasi nin yanında motor numarasını da gönderin hata payı sıfıra iner.

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
bu alo parca baya uygun örneğin bagaj amortisörü başka sitelerde 40-50tl burada 18lira geçen yıl 30 liraya aldığım hava filtresinin aynısı 8 lira marka olarakta aynı

ali-gb

Sessiz
fcpimport.com diyorum. Çoğunun bilmediği bir site. yakın zamanda ateşleme distributor getirttim. kargo 50 tl tuttu. 15 günde geldi.
fcpeuro.com da avrupa araç parçaları var.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
fcpimport.com diyorum. Çoğunun bilmediği bir site. yakın zamanda ateşleme distributor getirttim. kargo 50 tl tuttu. 15 günde geldi.

Teşekkürler Ali hocam

Türkiye'ye gönderim varsa fiyatlar uygun ve eski nesil Mazda'ların parçalarının orjinal markaları var

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
buradaki ürünler orjinal mi yan sanayi mi yan sanayi ise ne kadar kaliteli acaba

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Orijinal olmadığı bir gerçek hocam... İkinci soruya cevap vermek için tanıdık müneccim bulmak lazım... :D

PeterPAN

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Parçaların markalarını yazmışlar. Markaları aratarak haklarında bilgi sahibi olabilirsiniz. Orijinal mi ? Bundan kasıt servisin taktığı parça ise hayır orijinal değil. Eş değer parça yani aynı banttan çıkan ama birine Mazda yazılan diğerine üreticinin adı yazılan parçamı diye soruyorsanız aralarında böyle parçalar vardır mümkündür.
Biraz inceledim, bir çok marka var bir çoğu oem parça üreticisi zaten.

Üst Alt