Mazda Yedek Parça Siteleri

Rölanti motorları farklıdır,
ateşleme bobini yani distribütor farklıdır FS de eksantrik miline bağlıdır, diğerinde mil bağlantısı yok..
buji kablosu farklıdır..
Eksantrik milleri farklıdır..
Üst kapak aynı, FS de distribütör deliği var, diğerinde orası kapalı, ama ilk aldığım kapağı açıp kullanmıştık..
Fren kaliper tam hatırlayamamakla birlikte ön aynı arka farklı olması gerek..
Amortisör farklıdır..

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Xedos grubu için çıkma parça, aksesuar vb. www.Xedos-Shop.de sitesinden edinebilirsiniz. Ben alışverişlerimden çok memnun kaldım. Ayrıca sitenin forum bölümü de var.

Üye oldum :) zaman neyi gösterir bilinmez,
Bu site üzerinden alışveriş yapıldığında gümrük konusunda herhangi bir sorun yaşanıyor mu? en küçük malzeme veya kaput lazım olduğunda sorunsuzca gelir mi?

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Ben sorun hiç yaşamadım. Adamlar çok düzgün. Bir keresinde 12.5 eur kesinti yapmış muhabir bankaları. Onu bana indirim yaparak hallettiler. Sorun, PayPal Türkiye'deki faaliyetlerini durdurdu. Ama yine geleceği söyleniyor. Inşallah. Havale yoluyla alışverişte toplam 25 Eur masraf çıkıyor çünkü.

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Araçların tüm parçalarını Marka - Model- Kısım- şeklinde tek tek bulabileceginiz bir site.
Bu site aslında parça satış sitesi ancak o kadar detaylı bir yol izlemişler. Parça görselleri ve oem numarası ile de desteklenmiş.
Bu gibi detaylı başka bir site daha biliyordum ancak bulamadım. İlgili parçayı aracın neresinde oldugunu gösteren şeffaf diyagramı da vardı o sitenin.

işte site linki: RockAuto

Benzer online "ParçaBulucu" tavsiyesi olanlar başlık altında paylaşabilirler.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Araçların tüm parçalarını Marka - Model- Kısım- şeklinde tek tek bulabileceginiz bir site.
Bu site aslında parça satış sitesi ancak o kadar detaylı bir yol izlemişler. Parça görselleri ve oem numarası ile de desteklenmiş.
Bu gibi detaylı başka bir site daha biliyordum ancak bulamadım. İlgili parçayı aracın neresinde oldugunu gösteren şeffaf diyagramı da vardı o sitenin.

Ellerine sağlık, açtığın konu, mevcut bu konu ile birleştirilmiştir, verilen site konunun ilk mesajında mevcut ve yurtdışı kaynağı olarak güzel bir kaynak. Teşekkürler.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan

japancars.ru

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan

Bu da bir seçenek. Bildiğim kadarıyla kredi kartıyla direk alışveriş yapılıyor.

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
48725
bana bu düğme lazım, nasıl bulunur

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ekli dosyayı görüntüle 48725bana bu düğme lazım, nasıl bulunur
Alidayı
Amazon
Ebay

Gibi sitelerden bulunabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşin püf noktası, hangi kelime ile aranacak olması...

"Mazda 6 heater seat switch"

:)

Gerisi, nasip kısmet artık. :)

Son düzenleme:

Yasin303

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 Ge
Araç Renk ve Tip
Bordo Sedan
Özellikle mazda 626 ile ilgili güvenilir uygun ve sadece çıkma satar bir arkadaş 2000 TL ye yakın alışverişim oldu sağolsun tertemiz ismi Fatih İpek
Edirne den Yasin foruma eklemiş derseniz hem indirim yapacaktır hemde en iyi parçalardan seçip yollayacaktır

553 116 98 60

coco

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3 Mirai
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
merhabalar mazda 3 2012 mirai için ateşleme bobini alabileceğim bir yer kısacası yedek parça tavsiyesi rica ediyorum herkese saygılar

Üst Alt