Mazda Yedek Parça Siteleri

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Sanal veya reel olarak; çıkma veya sıfır yedek parça temin edilebilecek adresleri buradan paylaşalım...

Yurtiçi:

Mazda Yedek Parça - Ucuz Fiyat Listesi - Aynı Gün Kargo - Parça Ofisi

Oto Yedek Parça www.vizyonotomotiv.com dan alınır

Mazda

ParcaTreni.com Oto yedek Parça on-line marketiniz; ucuzluk garantiniz

www.aloparca.com | OTO YEDEK PARÇA MARKETİ

Karakaşlar Oto Yedek Parça Online Satış | 0212 632 3 632

www.parcadeposu.com

otoparcashop.com | Isimtescil.net | Ücretsiz yapım aşamasında sayfası

Otostart.com | Yedek Parça | Lastik | Motor Yağı | Aksesuar - Anasayfa

MAZDA Yedek Parça | En Güvenli Ve En Hesaplı Oto Yedek Parça Online Oto Yedek Parça Da | 0212-585 68 48

http://www.yedekparcabizde.com/

Mazda Yedek Parça | Orijinal ve Eşdeğer Sıfır Yedek Parça

Çıkmacılar:

Mazda Çıkma | Mazda Çıkmacı | Mazda Çıkmacısı | Mazda Çıkma Yedek Parça | Mazda Çıkma Parça | Mazda Çıkma Parçacı | Mazda Çıkma Parçacısı | Mazda Çıkma Parçacılar

Çavuşoğlu Japon Oto - Mazda Çıkma Parça

Türkiye’nin Oto Çıkma Parça Merkezi – otocikma.com

Selçuk Mazda Çıkma Yedek Parça 0532 325 7778 Ankara

ALKO OTOMOTİV JAPON OTO ÇIKMA YEDEK PARÇA

Akten Oto - Pendik Sanayi Sitesi / İstanbul - Erkan Akten - 0532 515 06 68
Çıkma Parçacısı ve ellerinden geldiği kadar arızalı parçaları tamir yoluna giden bir işletme

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yurtdışı:

Electronics, Cars, Fashion, Collectibles, Coupons and More | eBay

Electronics, Cars, Fashion, Collectibles, Coupons and More | eBay

Find Quality Wholesalers, Suppliers, Manufacturers, Buyers and Products from Our Award-Winning International Trade Site. Wholesale Products from China Wholesalers at Aliexpress.com.

RockAuto

Automotive Aftermarket Parts Supplier | Febest Europe Distribution (Özellikle alt takım, yürüyen)

Laser Pickup, Optical pickup, Integrate Circuit, Laser Mechanism, Loader, Changer, Auto Radio, Audio Assembly (Elektronik, cd changer)

Genuine and OEM Replacement Car Parts Online | BMW Volvo Audi VW Mercedes Porsche Saab | FCP Euro (Genel)

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (Satıcılarla anlaşmak sıkıntılı. Çıkma parçalar oldukça ucuz)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Yinede telefon acilip sorulabilir belki daha eklenmeyenler arasinda kalmis olabilir.

MAZDA 323 PARCALARI PM ATINIZ
Mazda 323 Gaz Boğaz Kelebek Pozisyon Sensörü

Mazda 323 B6 Motor Emme Manifold Kapağı İnjection Yazılı

Mazda 323 B6 Motor Emme Manifoldu Enjeksiyonlu

Mazda 323 B6 Motor Enjeksiyon Rayı Borusu

Mazda 323 B6 1600 cc motor benzin Enjektör 4 adet

Mazda 323 B6 Silindir kapağı

Bende mazda 323 sedan 93 model araba var benim arabaya arkadan çarptılar. Arka bagaj kapağı ve tampon değişecek. Sigorta gönderecekmiş bu parçaları. Sizce sigorta bu parçaları bulabilir mi. Mesela 323 yazısının yazdığı iki farın ortasındaki yer var ya onu bulabilir mi? Ne kadar sürer acaba arabanın yapılması?

sokrates

Katılımcı
Bende mazda 323 sedan 93 model araba var benim arabaya arkadan çarptılar. Arka bagaj kapağı ve tampon değişecek. Sigorta gönderecekmiş bu parçaları. Sizce sigorta bu parçaları bulabilir mi. Mesela 323 yazısının yazdığı iki farın ortasındaki yer var ya onu bulabilir mi? Ne kadar sürer acaba arabanın yapılması?
bulunur tabii bulamazsa perte cikarirlar.ama cikma dahil halkederler.ortadaki 323 yazanin adi reflektor.onuda mecbur bulacaklar

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
90-94 arası 323 lerin parçası piyasada bolca mevcut. Önemli olan şu; aracınızın üzerindeki parçalar orijinal mi? Yerlerine takılacak olanlar orijinal mi olacak?

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Sigortadan yapilacak madem neden yetkili servise birakip koltukda uzanip rahat rahat teslim gununu beklemediniz ki ?

Hoşgeldiniz önce kendinizi tanıtın lütfen..

Parçalarınıza gelirsek aracınızı DOHC motor 93 1.6 1597cc kabul ettim. Yazmamıssınız çünkü, bazı parçalar aynı kasada değişiyor ve şanzıman yazmamıssınız ki otomatik ise yine değişiyor.

Mazda 323 Gaz Boğaz Kelebek Pozisyon Sensörü: Orjinal kodu B63018911 ve orjinal fiyatı 201 USD, yan sanayi isterseniz 50 USD linkleriniz ve resimde ürün bilgilerinizin resmi var.

Orj ürün linki

Yan Sanayi Link

Ekli dosyalar

• 47.4 KB Görüntüleme: 34
  • 14.2 KB Görüntüleme: 32
Mazda 323 B6 Motor Emme Manifold Kapağı İnjection Yazılı kapak satılmıyor orjinalde bunun da resmini ekledim parça kodu dahi yok, yan sanayi varmıdır bilmiyorum

Ekli dosyalar

• 59 KB Görüntüleme: 26
Enjektör kolay kolay bozulmaz söküp temizlenip tamir takımıyla yenilenirse çalışır diye düşünüyorum. Elektrik yada şase de sorun olabilir..
Benim daha önce 2 enjektor sorun yapmıştı, değişecek dediler ama sorun şase alan kablo ezilmiş, düzelttik çalıştı. Sizde deneyin [member=204]atlantis[/member] bunlar tecrübeyle sabit. saattir bunları araştırıp buldum. Ya servis ya bunlar yada çıkmacılar..
Vergilerini ödeyip yurtdışından alıp alamayacağınızı gümrük yetkililerine danışın önce önerilerim bunlar..

Üst Alt