Mazda Türkiye'den CX-5 Tanıtım Atağı

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
JrmTnl.jpg

Mazda Türkiye tarafından markanın beğenilen SUV modeli CX-5 için tanıtım günleri yapılmaya başlandı. Tanıtım günlerinde önceden duyurulan yerlerde stant açıp etkinlik yapan Mazda yetkilileri, katılımcılara hem CX-5'i test sürüşü yapmalarını sağlayıp hemde çeşitli süpriz hediyeler kazandırıyorlar.

Mazda Türkiye tarafından organize edilen tanıtım günlerinin ilki geçtiğimiz Ocak ayının 17'sinde İstanbul Bebek'te, 18'inde ise Riva'da yapıldı. "Kış mevsimindeki en güvenli ve stabil SUV Mazda CX-5, alışılmışa meydan okuyan bir tura çıkıyor. Siz de Mazda CX-5 ‪#‎bence4x4lükSUV‬ diyorsanız, test sürüşüne katılın veya hediye kazanın!" sloganı ile yapılan ilk etkinliklerin devamı ise 24 Ocak Cumartesi Göktürk İstanbul Caddesi ve 25 Ocak Pazar Göçmen's Ranch'te yapıldı. Ardından 31 Ocak ve 1 Şubat'ta İstanbul Binicilik Kulübünde gerçekleştirilen tanıtım günlerinin sonuncusu ise Kocaeli Kartepe The Greenpark Hotel'de yapıldı.

Mazda tarafından kurulan stantta kendilerine yapılan ikramlarla birlikte CX-5'i inceleyip test etme fırsatı bulan katılımcılar yetkililer tarafından da araçlar hakkında detaylı şekilde bilgilendirildi. Bununla birlikte etkinliklere katılan tüm katılımcılara çeşitli süpriz hediyeler verildi.

Etkinliklere katılarak CX-5'i test edip alışılmışa meydan okuyan bir tura çıkan katılımcılar CX-5'e tam puan verdiler. CX-5'i test eden katılımcılar aracın özellikle karlı, buzlu yollar ve şehir içi performansını beğendiklerini ifade ederek Mazda kalite ve konforunun bu araçta sonuna kadar bulunduğunu ifade ettiler.

Öte yandan Mazda severler bu tür tanıtım etkinliklerinin sayısının artırılıp diğer şehirlerde de yapılmasını isteyerek Mazda Türkiye'ye teşekkür ettiler.

CX-5 tanıtım günleri etkinlikleri hakkında duyuruları facebook.com/mazdaturkiye adresinden takip edebilir, sorularınız için forum üyelerimizden [member=196]Mazda Türkiye[/member] ile iletişime geçebilirsiniz.

Haber: Mazda Garaj Haber Servisi

Etkinliklerden Fotoğraflar

kWhzxM.jpg

hHNhby.jpg

0qyqc7.jpg

0cJrHX.jpg

NYxMGe.jpg

wWqG4C.jpg

gJpiU8.jpg

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Keşke bu tip tanıtımlar her model için ve Tr nin farklı bölgelerinde sürekli yapılsa, cok güzel düşünmüşler, devamı gelsin inşallah.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Niyeyse yeni mazda 3 de kırmızıyı beğenmeyip beyaz aldım ama cx5te de en güzel kırmızı gözüküyor...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Çok daha fazla bu tarz atraksiyonlara ihtiyaç var. Teşekkürler Yakup abi.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Reklam iyi ama yeterli sayıda mazda getirebilecekler mi talep olduğunda orası önemli

Güncel bir örnek vereyim: Erzincan'da her iki yılda bir elindeki 30 adet BT 50 4x4 pickupları yenileyen maden şirketi bu yıl Mazda da BT 50 olmadığı için Toyota'yı mecburen seçti. CX-5 ve CX-3 te inşallah böyle olmaz.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Güncel bir örnek vereyim: Erzincan'da her iki yılda bir elindeki 30 adet BT 50 4x4 pickupları yenileyen maden şirketi bu yıl Mazda da BT 50 olmadığı için Toyota'yı mecburen seçti. CX-5 ve CX-3 te inşallah böyle olmaz.
Özellikle bu tarz ağır işlerde BT-50 biçilmiş kaftan ama artık yok malesef :(

Üst Alt