Mazda Türkiye Müşteri Hizmetleri Numarası- 444 4 693 (444 4 MZD)

Mazda Türkiye yeni müşteri hizmetleri numarası ile Mazda sahiplerine daha fazla hizmet verebilmek talep ve sorunlara çözüm getirmek için bu numarayı kullanacak.

Mazda Türkiye Çağrı Merkezine 444 4 693 ( 444 4 MZD ) numaralı telefon ile Türkiye'nin her yerinden ulaşabilirsiniz

Araç Markası
2016 Infiniti Q30
Oooops! Bugün bu numaradan aradılar, direk kapattım birisi bir şey satacak diye!

Mazda Türkiye yeni müşteri hizmetleri numarası ile Mazda sahiplerine daha fazla hizmet verebilmek talep ve sorunlara çözüm getirmek için bu numarayı kullanacak.

Mazda Türkiye Çağrı Merkezine 444 4 693 ( 444 4 MZD ) numaralı telefon ile Türkiye'nin her yerinden ulaşabilirsiniz

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Ben geçen haftalarda aradım yolda kaldım derseniz yardımcı olmaya çalışıyorlar(!) Onun dışında teknik vs bir şey sorarsan beyfendi burası yol yardımı sizi servise yönlendirelim diyorlar.Akü kutup başı sökülünce yenilenmesi gereken ayarlar nedir diye sordum öyle dediler :) Tamam yönlendirin dedim ben de olmadığını bilerek :) Tokat'a baktı yok, Samsun, Kayseri yok :) öyle ki Türkiye'de sanki her şehirde her ilçede servisleri varmış gibi Samsun, Tokat, Kayseri'de servislerinin olmadığını bilmiyorlar :) :-\ Ben size en iyisi İstanbul'dan bir servisin numarasını veriyim en azından bilgi alın dedi, ayıp olmasın diye numarayı kaydetmiş gibi yaptım teşekkür ettim kapattım :)

Üst Alt