Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda Tüketim Değerlerinde Birinci Oldu

Konu, 'Mazda'dan Haberler' kısmında chaos tarafından paylaşıldı.

1. chaos

chaos Katılımcı

Son düzenleme: 17 Aralık 2015
  2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Mazda'nın SkyActiv teknolojisi daha fazla yakıt tasarrufu ve küçük, gecikmeli turbo motorlarında diğer markalara göre daha iyi CO2 üretimini sağlar 2013-2015 yıllarını kapsayan EPA'nın Hafif Yük Yakıt Ekonomisi Trendler raporuna göre, Mazda 29.4 MPG düzeltilmiş kurumsal ortalama yakıt ekonomisine sahiptir.

Mazda'nın bu en iyi yakıt verimliliği ile şirketin üst üste üçüncü yılda en iyi olduğunu gösteriyor.

Mazda bu durumdan son derece mutlu olduğunu açıkladı. CEO; Jim O'Sullivan; "Skyacitv teknoloji ile Mazda hemen hemen her segmentte sınıfının lideri yakıt verimliliğini elde etmeyi başarmış markadır, bu başarı Mazda'nın çok eğlenceli sürüşünün yanında yakıt verimliliği ile de sahiplerine harika araçlara sahip olma imkanı sunmaktadır" dedi.

ogzhn38 ve ezmocesteri bunu beğendi.
  3. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Skyactiv II ya da III ü hayata geçirip sıkıştırmayı 16 ve ya 18 lere taşıdığında ne yapacaklar acaba :)

domestos bunu beğendi.
  4. faroz_52

faroz_52 Aktif

Hayal edemiyorum beynim donuyor :)

domestos bunu beğendi.
  5. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Kaldır artık şu bujileri Mazda :D

domestos ve ezmocesteri bunu beğendi.
  6. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Müthiş bir başarı, tebrikler Mazda. Ayrıca Özkan'a da bu tip ilginç bilgileri bulma ve forumun gündemine taşıma başarısından dolayı tebrikler gönderiyorum...

faroz_52, REMZIA, ezmocesteri ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. chaos

chaos Katılımcı

Rica ederim abi. Artık dergi okumuyorum kendi haberlerimi günlük kendim tarıyorum google'dan :)

REMZIA, ogzhn38 ve domestos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş