Mazda Sonbahar Kampanyası 2015

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
PXaOhB.jpg

Mazda bayi ve servis ağında “Her Bakımdan Avantajlı” servis kampanyası ile Mazda araçlarını hızla Sonbahar’a hazırlamayı hedefliyor. Satış sonrası servis hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen anlayışının yanında Mazda kullanıcı ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak adına gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda Servis Sonbahar Kampanyası işçilik, yedek parça ve aksesuarlar olmak üzere tüm hizmetleri kapsıyor.Türkiye genelinde Mazda yetkili servislerini ziyaret eden Mazda kullanıcıları, işcilikte %30, yedek parça ve aksesuarlarda %20 indirimlerden yararlanabilecekler. Bununla birlikte kampanya kapsamında Mazda 300TL (KDV dahil) üzerinde yapılan harcamalarda tüm müşterilerine “Powerbank” (taşınabilir şarj ünitesi) hediye etmektedir.

Ekim ayı itibariyle mevsimsel koşullardaki müşteri ihtiyaçları göz önüne alınarak başlatılan bu kampanya ile tüm modellerde, Mazda kullanıcılarının işçilik, yedek parça ve aksesuar indiriminden efektif bir şekilde yararlanabilmelerinin sağlanması hedeflenmiştir. Tüm Türkiye genelindeki Mazda yetkili servislerinde geçerli olan kampanya 5 Ekim tarihinde başlayacak ve 24 Ekim tarihinde sona erecektir.

Moderatörün son düzenlenenleri:

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Aklıma gelen ihtiyaç listesi

1 Adet Yağ Filitresi
1 Adet Hava Filitresi
Kısa ve uzun far ampülleri
Şoför tarafı güneşlik klipsi
10 Adet davlumbaz klipsi
Cam silecek lastikleri

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Teşekkürler bilgilendirme için. Herkes listeyi çıkarsın :D

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Ben de parça isteyeceğim ayın 15inde. Yağ filtresi ve taaa bir zamanlar bir kaç parça istemiştim ikimiz de unuttuk ama. El freni butonunun parça nosunu bulamadım ama bulabilirsen, bir de yay ile tas arasına konan plastik kauçuk parça "coil spring isolator pad" diye geçiyor genelde.

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Teşekküler bilgi için, bende cumartesiye bakım randevusu almıştım bir hafta ertlesem iyi olabilir :)

naziii

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Servis 70bin bakımı için en az 500 tl demişti,dışarıda yaptırmayı düşünüyordum iyi oldu.

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
merhaba arkadaslar;kampanya baslamısken bende bişeyler almak istıyorum...banada araba için ıhtıyac lıstesı hazırlayabırmısınız...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
merhaba arkadaslar;kampanya baslamısken bende bişeyler almak istıyorum...banada araba için ıhtıyac lıstesı hazırlayabırmısınız...300 tl lık lıste olsunkı şarz makınesınıde alabıleyımm:)
Senin ihtiyaçlarını biz mi yazalım, tamam olur;
- kumandadan katlanabilir ayna aparatı
- marşpiyel ve spoiler
- yay ve jant
- cam filmi, cam rüzgarlığı
- antifriz, yağ, hidrolik, atf değişim
- disk balata ve z rotlar değişim
- yeni sıfır farlar
- triger, baskı balata değiş
- cam silecekleri değiştir
- bagaj havuzu ve kışlık paspas
- mazda trafik seti, takoz ve zincir

Seç buradan kafana göre

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Abi bu dediğin kumandadan katlanabilir ayna aparatı ne? Kapıları kitleyince yan aynaların kapanmasını sağlayan modül mü? Öyleyse bunun ve sileceklerin fiyatları nedir ki acaba? :)

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
1 ekimde geleceği söylenen zam geldi mi acaba?
bu kampanya mevcut fiyatlar üzerinden mi yoksa zamlı fiyatlar üzerinden mi?
ben de geçen hafta 2 takım yağ ve hava filtresi almıştım:) neyse bakalım kampanya haberi güzel :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Pazartesi çayını içmeye gelebilirim ,bi angara işi var gibi arabayı satmasaydım bi kaç bakım yapardık z rotlar falan değişmesi lazım 10.000 bakımıda geldi beklesen gelmez böyle fırsat

Bence sen yine de rutin bakımlarını yaptır hocam, yoksa o para yine senden çıkar... Aracım satılık ilanındayken dört lastiğini sıfırladım... Ufak tefek hesaplar bize gelmez...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Mazda Türkiyenin resmi olarak servis kampanyasını duyurmasıyla beraber haberimiz güncellenmiştir.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt