Mazda Shinari Concept

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Harika bir tasarım bu araç, içim eriyor baktıkça ;D

Ama Mx-5 i hayal ettiğimiz gibi yamulmayalım sonra :D

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Mükemmel bir dış tasarımı var.

Baba-ogul reklamı olan videodaki araç bu sanırım

-Mobil uygulamadan gönderildi-

Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Ben hala idda ediyorum bu araç mazda 9 olarak ve wankel motorlu hidrojenle çalışan bir model olarak 2020 li yıllarda yollarda olacak
Bu akşam Veli abi konsept akşamı yapmış bende konuyu az derine indirgeyerek şöyle bir başlık açılmasını isterim...Mazda nın konseptten yollara çıkardığı modeller takeri hazumi vs gibi gibi ... :)

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz

Ben hala idda ediyorum bu araç mazda 9 olarak ve wankel motorlu hidrojenle çalışan bir model olarak 2020 li yıllarda yollarda olacak
Bu akşam Veli abi konsept akşamı yapmış bende konuyu az derine indirgeyerek şöyle bir başlık açılmasını isterim...Mazda nın konseptten yollara çıkardığı modeller takeri hazumi vs gibi gibi ... :)
Kaputtaki kama şeklindeki kabartma rx8 e gönderme yapıyor sanki ,wankele özgü mazda kaputu , söylediklerinin doğru olma ihtimali yüksek bencede

Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Kaputtaki kama şeklindeki kabartma rx8 e gönderme yapıyor sanki ,wankele özgü mazda kaputu , söylediklerinin doğru olma ihtimali yüksek bencede
Benimle aynı düşünen 3. Kişisin :) iyi dikkat etmişin sadece kaputtaki logo değil mazda elektrikli otomobilleri çok komik ve gercek dışı buluyor sürüş dinamiğini yok ettiğini vs...Bu yüZden hidrojen yakıtının en verimli ve doğru çalışan motorda kullandı rx-8 re modeli bunun ilk başlangıcıydı...Gelecekte alternatif yakıt olarak mazda elektrik yerine hidrojeni kullanacaktır :)

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz

Benimle aynı düşünen 3. Kişisin :) iyi dikkat etmişin sadece kaputtaki logo değil mazda elektrikli otomobilleri çok komik ve gercek dışı buluyor sürüş dinamiğini yok ettiğini vs...Bu yüZden hidrojen yakıtının en verimli ve doğru çalışan motorda kullandı rx-8 re modeli bunun ilk başlangıcıydı...Gelecekte alternatif yakıt olarak mazda elektrik yerine hidrojeni kullanacaktır :)
Sürüş dinamiği konusunda bende katılıyorum elektrikli araçlar bas gaza gitsin oyuncak araba misali , gelecek neyi gösterir bilmiyorum ama elektriğin kullanımı şu aşamada hidrojen kullanımına göre daha basit , yakın zamanda elektrikli otomobiller daha popüler olur gibi geliyor herkes evinden uzatma kablosuyla aracını doldurabilecek pozisyona geliriz ama rakibi hidrojen olur , safkan araç kullanmak isteyenler hidrojene yönelir bence .. Ömrümüz el verirse bunları görürüz inşallah

Tapatalk

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bununla Ankara sokaklarında dolaştığımı hayal ettim bir an...vay bee O0

Üst Alt