Mazda Sevdamı Bir Level Daha Yükselttim :)

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2014-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Arkadaşlar hepinize merhabalar. İşlerimin yoğunluğu sebebiyle uzun zamandır foruma giriş yapamamıştım. Bende mevcut olan 2010 Model Mazda3 impresivve aracımı 03.07.2015 tarihinde 2014 model mazda3 skyactiv power sense ile değiştirdim. Mutluluğumu ve aracımın resimlerini sizlerle de paylaşmak istedim
.

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Bundan sonrası içinde iyi level yükseltmeler :p

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Maşallah Allah kaza bela vermesin, hayırlı olsun. Levelini çok sevdim

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Hayırlı olsun. Veli abiyle geçen gün Muğla'daydık konuştuk Okan abiyle güzel olmuş iyi denk gelmiş güle güle kullan renkte harika :nazar:

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2014-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Daha iyisi sizlerin olsun. ;)

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin inşallah canım kardeşim...

İyi sadaka ver bu renk çok fazla nazara göze geliyor... Hele Çal'da guzuya uzay mekiği muamelesi yapan çok olur... :D

Bir gün arayla Gören'e misafir olmuşuz...

Tepetaklak !!

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2012 - Mazda 3 A/T
Araç Renk ve Tip
Lacivert - Sedan
Hayırlı olsun, ayrıca iki araç arasındaki konfor, sürüş gibi artı ve eksileride paylaşırsanız güzel olur.

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2014-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Allah sizlere de nasip etsin.
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin inşallah canım kardeşim...

İyi sadaka ver bu renk çok fazla nazara göze geliyor... Hele Çal'da guzuya uzay mekiği muamelesi yapan çok olur... :D

Bir gün arayla Gören'e misafir olmuşuz...

Tepetaklak !!
Abi noter satış işi olmasa ben de cumartesi günü gidecektim. O zaman belki karşılaşırdık. Ama sağolsun Okan abi herşeyde çok yardımcı oldu. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Ama Çalda dediğini gibi herkes dönüp 3-4 defa bakıyor. hatta hızını alamayıp eğilip içine bakanlar bile oluyor :D
Aracı muğladan denizliye kadar kullandım. Araç öncelikle kullanırken çok keyif veriyor. Araç çok sessiz ve sakin. Sen gaz ve frene bas gerisini bana bırak diyor. Süspansiyon bir önceki modele göre yumuşak. 18" jant olmasına rağmen konfor gayet iyi. Yakıt hususunda ise şu anda ortalama 7.5 litre. Ama arabaya alıştıkça bunun daha çok düşeceğine inanıyorum. Arabayı daha çok kullandıkça tecrübelirimi artı ve eksilerini elimden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağım.