Mazda RX-8 Test Videosu

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Sahibinin gözüyle anlatılan test videosu... Bu tarz incelemeleri daha çok seviyorum...

İnsana zorla RX aldırttıracaklar... :p

Test - Mazda RX-8

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Motor sesi harika bir hale bürünüyor üst devirlerde, ve anlatırken diyorlar ya devir hiç bitmiyor, işte orada bitiyorum ben :)

chacha

Katılımcı
Araç Markası
2014 Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - HB
Araç kendine hayran bıraktırıyor insanı sesiyle. Sürüşü yapan kardeşimiz de gaza gelmiş olacak ki, vites geçişlerinde ara gazını verdi ha verdi... :)

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Aracı beğendi gaza geldi ama aracın sahibininde o anlarda yüzündeki ifade "İçim cız ediyor yapma arkadaş arabamla bu kadar oynama" diyordu :D
Araç kendine hayran bıraktırıyor insanı sesiyle. Sürüşü yapan kardeşimiz de gaza gelmiş olacak ki, vites geçişlerinde ara gazını verdi ha verdi... :)

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
güzel bir paylaşım olmuş keyifle izledim bu videodan sonra insanın bu araca sahip olası geliyor tabi herkez bu aracı kullanamaz RX-8 kullanmak başlı başına bilgi ve ilgi gerektiriyor ...

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
güzel bir paylaşım olmuş keyifle izledim bu videodan sonra insanın bu araca sahip olası geliyor tabi herkez bu aracı kullanamaz RX-8 kullanmak başlı başına bilgi ve ilgi gerektiriyor ...
Evet abi bizim Memo nun cennet papağanı gibi ilgisiz kalınca ölüyor